Bayanlar her mevsim giyimine özen gösterirler. Özellikle bahar ve yaz aylarında tek parça yada 2 parça giyim tercih edildiğinden kombin yapmak daha kolaydır. Doğru parçaları bulduğunuz takdirde şık olmamanız için hiç bir engel bulunmamaktadır.

2017 bahar-yaz kombinlerinde öne çıkan modeller özellikle sportif modellerdir.  Klasik modelleri özel tasarımlarla spor modellere dönüştüren bu tasarımları, spor ayakkabı, salaş çanta, salaş yelek ile beraber kombinleyebilirsiniz. Baharın tüm güzel enerjisini yansıtan tasarımlara baktığımızda ise canlı tasarımlar görüyoruz. Kot ceket ile birlikte siyah kot tercih edilerek spor çanta ile beraber kombine uygun spor ayakkabı giyilerek baharda enerjinizi yansıtan kombinler oluşturabilirsiniz.

İş hayatınızda ve günlük hayatınız içinde özel kombinler tasarlanmıştır. Günlük hayatta yaptığınız kombinlerde yine kot ceket detayını görüyoruz. Öne çıkan kot ceket tercihinizi salaş elbise ile giyilerek rahat ve şık bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz. Bu kombininize özel tasarım  ayakkabı tercih ettiğinizde harika bir kombin yapabilirsiniz. Çanta ve gözlük gibi aksesuarlarla kombininizi tamamlayabilirsiniz. İş hayatınızda yapacağınız kombinlerde, açık renk ceket ve gömlek kombini dikkat çekiyor. Etek ya da pantolon tercihi de klasik tarzda seçilerek ofis ortamı için ideal bir kombin oluşturulabilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarına uygun canlı renkler bu sene hem elbiselerde hem çantalarda hem ayakkabılarda hemde aksesuarlarda sıkça karşımıza çıkıyor. Sizde bu renkleri göz önünde bulundurarak 2017 bahar-yaz kombinlerinizi yapabilirsiniz.