Eğer modayı yakından takip eden bir gelin adayı iseniz eminiz bu yazı çok işinize yarayacak! İşte bu yazın gözdesi podyumlardan ünlülerin düğünlerine kadar gördüğümüz en moda saç aksesuarları;

Derinden Gelen Güzellik İnci

Bu yıl inciyi hem günlük kıyafetlerde hem gece kıyafetlerinde hem de saç aksesuarları da bol bol göreceğiz. İnci her daim zerafeti temsil eden doğal taşlardan biri olmuştur, rengi ve parlaklığı nedeniyle özellikle gelin aksesuarlarında da sık sık tercih edilmektedir. İncili tokalar ,inci işlemeli saç tarakları topuzların arasına takılan inci başlı tel tokalar bu yılın gözlerinden.

Işıl Işıl Swarovski Taşlar

Gösterişi parlaklığı ve dikkat çekmeyi seven gelinlerin tercih ettiği  swarovski taşlı aksesuarlar yine bu yılın gözlerinden. Özellikle el emeği ve el işçiliği ile yapılmış saç tarakları gelinlerin en çok tercih ettiği saç aksesuarlarından. Saç tarağı tercih eden gelinler genelde saçlarını tek bir yana atıp kalın bir maşa ile sabitliyorlar. Zaten saçlar oldukça doğal ve hafif tutulduğundan böylesine gösterişli bir saç aksesuarı da kendini daha fazla belli etmiş oluyor.

Denizden Gelen Güzellik

Özellikle kumsal düğünlerinde tercih edilen deniz yıldızı ve deniz kabuklarından yapılmış taçlar, minik tokalar  yine en çarpıcı saç aksesuarlarından. Hafif bir makyaj ve doğal taşlarla tamamlanan bu görünümü denizden gelen doğal aksesuarlarla tamamlamak oldukça zarif ve şık görünüyor.