Güneş tenini öpmüşcesine bronz, sağlıklı, parlak bir cilt hayal ettin bütün kış..Ve sonunda yaz ayları gelip çattı. 2017 yılında tıpkı 2000 li yıllarda olduğu gibi, ıslak, parlak, bronz ten modası geri döndü! Müjde, bronz tanrıça olman için minik ipuçlarını seninle paylaşmak istedik;

Bronz Vücut Makyajı

Yüzüne bronz makyaj yaparken vücudunun adeta bir ‘peynir’ gibi bembeyaz kalması hoş olmayacaktır. Bunun için eğer güneşlenemiyorsan sana birkaç önerimiz var. Vücut makyajı için üretilmiş özel bronzlaştırıcı yağlardan, köpüklerden ve kremlerden faydalanabilirsin. Bunun için yapman gereken en önemli şey ürünler temiz vücuduna homojen şekilde uygulamak. Eşit şekilde uyguladığın ürünün kuruması için biraz beklemelisin. Ardından kıyafetlerini giyip ılış ışıl ve bronz teninle boy gösterebilirsin!

Ten Makyajı Tüyoları

Elinde kıştan kalma çok sevdiğin bir fondöten var ama artık ten rengine uymuyor, açık kalıyor. Artık bu durum hiç sorun değil! Çeşitli markaların ‘renk koyulaştırıcı’ damlalarından edinerek tüm ten ürünlerinin rengini kendine uygun hale getirebilirsin. Sana oldukça koyu gelen bir fondötenin varsa eğer bu sefer de ‘renk açıcı’ damlalar ile ten ürününü karıştırıp istediğin tonu elde etmen çok kolay!

Islak Bronzluk

Bronz bir tenin tamamlayıcısı şüphesiz ışıltılı bir tendir. Işıltılı ten makyajın için kullandığın ten ürününün içine likit aydınlatıcını damlatabilirsin. Her 2 ürünü de elinin üzerinde güzelce karıştır ardından nemli makyaj süngerin ile uygulamaya başla. Süngerin nemli olması ve likit aydınlatıcının ışığı ile pırıl pırıl, parlak ve sağlıklı bir tene sahip olabilirsin.