Gözlük gerek göz sağlığı için gerekse tamamlanmış bir stil için olmazsa olmaz aksesuarlardan. 2018 yılında birbirinden farklı gözlük modelleri görmeye devam edeceğiz. Gözlüğü sıradanlıktan çıkartıp stilinizin bir parçası haline getirebilmek için mutlaka yazınmızı okumalısınız, keyifli okumalar..

Vintage Etkisi

60’lı ve 70’li yılların gözlük modası geri dönüyor! John Lennon tarzı yuvarlak çerçeveli gözlükler 2018 yılının olmazsa olmazlarından! Bu gözlük tipi özellikle kemikli yüzlere çok yakışıyor. Kadın erkek demeden unisex kullanabileceğiniz bu gözlük türlerinin çerçeveleri de kişiden kişiye farklılık gösterebilir nitelikte. Örneğin gold detayları seviyorsanız altın çerçeveli gözlükleri veya Rose Gold dediğimiz pembe altın detaylı gözlük çerçevelerini tercih edebilirsiniz. Tercihen camları siyah olsa da şeffaf , degradeli geçişlere sahip gözlük camları da bulabilirsiniz.

Kedi Bakışlar

Ünlü markaların olmazsa olmaz gözlük modellerinden Cat Eye gözlük modeli ile iddialı ve seksi bir görünüme kavuşabilirsiniz! Özellikle kalın çerçeveli, leopar desenli veya daha da iddialı olarak kırmızı gözlük çerçeveleri bu tarz gözlük modellerine oldukça yakışıyor. Siz de stilinizi tamamlamak ve seksi bir görünüme ulaşmak için bu tarz gözlükleri kırmızı rujlarla kombinleyebilirsiniz.

Kemik Çerçeveler

Büyük kocaman gözlük çerçevelerinin renkli kemik çerçeveler ile birleştiğini hayal edin. Bu modeller özellikle nispeten büyük yüzlere veya yuvarlak yüzlülere yakışacak türden. Kendinden desenli gözlük çerçeveleri aksesuar kullanmanıza gerek kalmadan stilinizi tamamlayacak iddialı parçalardan.