2018 Kış Mevsimi Çocuk Giyim Modası

Miniklerin kombinleri ve kıyafet tercihleri rengarenk, cıvıl cıvıl, özgürce ve hayalperest oluyor! Biz büyükler olarak biraz sıkıcı giyinsek de çocukların rengarenk dünyasına uygun dolaplarını rengarenk oluşturabilecekleri, özgür tasarımlara da sık sık yer vermek gerekiyor. Unutmayın bir kere çocuk olacaklar ve bırakın istedikleri gibi giyinsinler! İstedikleri renkleri bir arada kombinlesinler.. Eteğin altına pantolon giysinler, farklı ayakkabılar tercih etsinler.. Unutmayın çocuğunuzun hayal dünyası ne kadar büyük ve geniş olursa ve siz onun hayallerini gerçekleştirmesinene kadar fazla izin verirseniz çocuğunuz da o kadar daha büyük hayaller kurabilir..

2018 yılında kış mevsiminde çocuk giyim modasında tıpkı yazımızın başında bahsettiğimiz gibi özgür, hayalperest ve cıvıl cıvıl bir dolap karşılıyor bizi! 2018 çocuk kış modasında çocukların hem rahatı düşünülmüş hem de özgürce hoplayıp oynayabilecekleri tasarımlar gün yüzüne çıkmış. Örneğin hem spor ayakkabı, hem botun bir arada bulunduğu rahat ayakkabılar ile çocuğunuz sıkıcı ve konforsuz durumundan kurtularak tıpkı spor ayakkabı giymişcesine rahat edecek! Bunun için ortopedik tabanlı spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz.Bu harika modelde botların altının kaymaması için kauçuk malzeme kullanılıyor.

Çocukların en sevdiği şeylerden biri de hayran oldukları çizgi film veya animasyon karakterlerinin kıyafetlerini kopyalamak!Özellikle kız çocukları hayranı oldukları animasyon karakterlerinin kapşonlu bluzlerini, kazaklarını, tişörtlerini, ayakkabılarını giymeye bayılıyor! Bu kış birbirinden farklı animasyon karakterlerinin bulunduğu birbirinden farklı kazaklar çok moda! Çocuğunuzun rengarenk dünyasının perçinleyecek ve her giydiğinde kendisini mutlu hissetmesini sağlayacak bu sweatshirtleri tamamı %100 Pamuktan üretiliyor. Siz de çocuğunuzun sağlığı için ona seçtiğiniz kumaşlara ekstra önem verin ve mutlaka içeriğini okuyun.. Özellikle yoğun miktarda polyester karışımı kumaşları tercih etmeyin. Bu kumaşlar terlemeye bağlı olarak suyun dışarı atılmasını engeller, çocuğunuzu rahatsız eder. Bu kumaşlar ayrıca sağlık açısından zararlıdır. %100 pamuk kumaşlar tercih edin. Bu kumaşlar hava geçirdiği için de çocuğunuz ekstra rahat eder. Bu kış 2018 çocuk modasında birbirinden renkli kabanları da görüyoruz. Özellikle kapşonlu kısmı hayvan figürleri ile renklendirilmiş bu kapşonlu montlar eminiz çocuğunuzun çok hoşuna gidecek!