2018 Mezuniyet Elbiseleri

Mezun olacaklara tebrikler diyerek yazımıza başlamak istiyoruz. Mezuniyetinizde dikkat çekmek, gözde olmak ve en önemlisi yaşınıza uygun bir kombin yapmak istiyorsanız mutlaka yazımızı okumalısınız. İşte 2018 yılına damga vuran abiye modelleri;

Sezonun Rengi Hardal

2018 yılının en sevilen renklerinden biri de hardal rengi oldu. Her tene yakışması ve birçok renkle uyum sağlaması ile hardal rengi abiyeler bu sezon çok moda. Özellikle hardal rengi mini elbiseler içerisinde çiçekler bulunan kumaşlar veya hardal şeritli elbiseler 2018 yılının olmazsa olmazlarından. Siz de hardal rengini kendinize yakıştırıyorsanız ve farklı bir kombin ortaya çıkartmak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz! Böylece siyahının sıradanlığındanda kurtulmuş olursunuz.

Sezonun Dokusu Kadife

2018 yılında her yerde kadife parçalar görüyoruz, buna abiyeler de dahil. Dizüstü, midi boy veya uzun abiyeler de kadife dokusunu tercih edebilirsiniz. Kadife her daim sizi Işık gösterecek ve özenilmiş gösterecek bir kumaştır. Eğer kadife mini bir elbise tercih edecekseniz bordo rengi tercih ederek altına siyah stiletto ayakkabılar ve siyah mini çantanız ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Eğer balo için daha uzun ve gösterişli bir kadife elbise tercih edeceksiniz o halde daha yüksek topuklu dolgu topuklu ayakkabılar ile boynuzu uzatabilir, saçlarınızı açık bırakarak asilliğinize asillik katabilirsiniz.

Sezonun Modeli Kruvaze

Bacak boyunuzu uzatmak istiyorsanız o halde yöneleceğiniz en trend elbise modellerinden biri de kruvaze detaylı elbiseler. Kruvaze detaylı elbiseler göğüs kupunu ve omzu çok güzel gösterdiği gibi aynı zamanda bel bölgesinden inen oyuntusu ile bacak boyunu da uzatır.