2018 Mezuniyet Saç Modelleri

2018 yılının saç modelleri, en yeni trendler, mezuniyetinize kullanabileceğiniz öneriler yazımızda! Keyifli okumalar..

Örgü detayları

Bu yıl çok fazla örgü detayını saçlarda görebiliyoruz. Özellikle bahar aylarının gelmesiyle birlikte birbirinden farklı örgü modelleri de revaçta. Siz de mezuniyet günü örgü modelli bir saç kullanmak istiyorsanız o halde tam sırası! Saç örgüsünü daha da şıklaştırabilecek aksesuarlar ile yaşınıza uygun hem şık, hem modern bir saç tercih edebilirsiniz. Örgü çeşitlerinde; mısır örgüsü ve ters örgülü modelleri  tercih ederek örgülerin daha büyük, daha dikkat çekici bir hale gelmesi için saçlarınızı hafifçe çekiştirin, ardından aralarına isterseniz inci detaylı tel tokalar, isterseniz boncuklar ekleyerek saçlarınızı daha özenilmiş gösterebilirsiniz. Bu hem yaşınıza çok yakışacaktır hem de herkesten farklı bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Balerin Topuzları

Özellikle 2018 yılında balerin modasını çok sık görüyoruz. balerin ayakkabıları, aksesuarları ve saç modeli de buna dahil. Elbette bunun en büyük nedenlerinden biri de Fi dizisinin yayınlanmış olması. Duru’nun harika saç modeli ve minik topuzlarını daha da şık hale getirerek abiye elbiselerle kullanabilirsiniz. Abiye elbiselerde minik saç  topuzu modelleri sizi olduğunuzdan daha şık gösterecektir. Zaten hali hazırda saç modeliniz sade olduğu için dilerseniz minik sallantılı küpeler ile kullanarak aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Şık At Kuyrukları

At kuyruğunun modası asla geçmez! Dümdüz fön çekilmiş saçlarınızı tam tepeden toplayın. Tokanın görünmemesi ve daha şık bir at kuyruğu için saçınızdan bir tutam alarak etrafında dolayın ve tel toka ile alt kısımdan tutturun. Böylece daha şık bir at kuyruğuna sahip olacaksınız.