Bahar gelmesi ile pantolonlar artık ortaya çıkmaya başladı. Modada büyük değişikliklerin olduğu bu sene en büyük değişiklik pantolonlarda göze çarpıyor. Çeşitli doku ve farklı tasarımları ile 2018 de pantolonlar hiç alışık olmadığımız tarzda bizlere sunuluyor.

Eşofman Detaylı Pantolon

Rahatlığı ile bize kendini sevdiren eşofman bu sene pantolonlara taşınıyor. Bu sezonun en gözde parçaları arasında eşofman detaylı pantolonlar.

Abartı Paça Pantolonlar

Paça kıvırma modasını geçen sezondan hatırlarsınız. Bu sene de bu moda daha da abartılarak devam ediyor. Bu yeni trenddi uygulayıp dikkat çekmek istiyorsanız altına farklı bir ayakkabı giyerek deneyebilirsiniz.

Kargo Pantolonlar

Geçen sezonun modası olan boyfriend pantolonlar bu sezon yerini kargo pantolonlara bırakıyor. Bu pantolonların rahat olmasının yanı sıra aynı zamanda farklı tarzı ile de dikkat çekiyor.

Paperbag Pantolonlar

Bel detaylarının kese kağıdına benzemesinden dolayı bu adı alan pantolonlar 2018 de yeni moda olmaya başlamıştır. Rahat ve sofistike bir görüntüye sahip olmak isteyen bayanların tercihi olacağa benziyor.

Ekoseli Pantolonlar

Oduncu gömlekleri ve okul formalarında görmeye alıştığımız ekose deseni bu sezonda pantolonlarda ortaya çıkıyor. Hem spor hem de şık kombinlere bu desenle imza atabilirsiniz.

Koyu Renk Kot Pantolonlar

Açık renk kot pantolonların yerini bu sene koyu renkler almaya başladı. Hem ince göstermesi sebebiyle hem de rahatça kombinlenmesi ile kadınların tercihleri arasına giriyor.