Birbirinden farklı ve sizi daha stil sahibi gösterecek saat modelleri 2018 yılında daha da çeşitleneceğe benziyor. Gelin 2018 yılında moda olacak en trend saat modellerini birlikte inceleyelim;

Modası Geçmeyen Klasik Saatler

Casio altın sarısı ve gümüş rengi modası geçmeyen dijital formda saatler 2018 yılının en tercih edilen saatlerinden biri olacağa benziyor. Geçtiğimiz yıllarda da etkisi süren bu saat modellerini hem kadın hem de erkek unisex kullanabiliyor. Hemen hemen her kombinle de uyum sağladığından birçok kişinin tercih ettiği bu saat modelini minimal ve şık bir tarz için siz de tercih edebilirsiniz.

Renkli Kordonlu Neşeli Saatler

Birçoğumuz saat modellerinde klasik ve göze batmayan, stilimizi tamamlayan saatleri tercih etsek de 2018 yılında rengarenk ve cıvıl cıvıl saatler geri döneceğe benziyor. Rengarenk tasarlanabilir, kordonları değiştirilebilir, kayışları özelleştirilebilir dizaynı ile renkli saatlere hazır olun! Özellikle konserden konsere koşturan, üniversite öğrencileri ve eğlenmeyi seven kişiler için harika bir seçeneğe benziyor.

Minimal Saatler

Farklı tasarımlara sahip, haznesinde saat göstergeleri farklı ve ilginç şekilde tasarlanmış bu saatlere 2018 yılında sık sık rastlayacağınız. Özellikle farklı ve tasarım ürünler kullanmayı sevenlerin hoşuna gidecek bu saatleri takım elbiselerle şık ve gösterişli parçalarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bu kadar sade bir saatin dikkat çekmeyeceğini düşünebilirsiniz fakat farklı tasarımları ile saatiniz diğer sıradan saatlerden çok daha fazla dikkat çekecektir. Önemli olan sade bir kombin yaparak saatinizi ön plana çıkarmanız.