2018 Yılı Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Yeni bir yıla adım attık, tertemiz bir sayfa açtık. Peki 2018 yılının burcunuza etkisini merak ediyor musunuz? İşte 2018 yılının burçlara etkisi;

Gezegenlerin hareketi bildiğiniz üzere burçların üzerinde büyük rol oynar. Özellikle Merkür, güneş ve ay tüm burçların ilişki, iş hayatı ve hatta sağlık durumunu bile etkileyen önemli sebeplerdendir. Eğer siz de burçlara ve etkilerine inanıyorsanız eminiz 2018 yılında burcunuzda neler değişeceğini merak ediyorsunuzdur..

 

Özellikle 2018 yılında Venüs gezegeninin etkisi ile ilişkilerinizde ciddi bir değişim yaşayabilirsiniz. Venüs burcu duyguları yani ilişkileri temsil ettiğinden duygularınız da karmaşık ve ruh çöküntüsü hali yaşamınız olası. Özellikle Akrep burçları 2018 yılında ilişkilerinde değişikliğe gitmek isteyebilirler. Var olan sorunları çözmek yerine bir ilişkiden vazgeçmek onlara daha kolay gelecektir. Bu yüzden ilişkileriniz de yeni bir döneme giriyor olabilirsiniz..

Keza Aslan burçları da var olan ilişkilerini ya daha da güçlendirecektir ya da var olan sorunları çözmek yerine yeni bir ilişkiye yelken açacaklardır.. Bu yıl Jüpiter’in etkisiyle iş hayatınızda da değişiklikler yaşayabilirsiniz. Özellikle kova, boğa ve koç burçlarındaysanız şanslısınız. 2108 yılı maddi olarak ciddi gelirler elde edebileceğiniz bir yıl olacak! Gezegenlerde Saturn ise zoidac çemberini temsil eder. Yani özellikle Satürn’e bağlı burçlardan oğlak burcunda önemli gelişmeler yaşanabilir. Hayatınızda ikilemde kalarak çok önemli kararlar vereceğiniz dönemler yaklaşıyor! Bu yıl Oğlak burçları hayatları için çok önemli kararlar verecekler. 2018 yılında gezegenlerin hareketi ile tüm burçlarda yenilenme ve verecekleri kararlar ile yeni bir hayata yelken açma dönemi de başlamış oluyor!