Modaya, kombinlere, kumaşlara, kısacası ucundan bucağından giyime kuşama önem veriyorsanız eminiz ki bu yazı ilginizi çekecek. İşte bu yılın en trend kumaş desenleri ve kombin önerileri keyifli okumalar..

Leopar Olmazsa Olmaz

Kimlerİ tarafından çok sevilen, kimileri tarafından nefret edilen bir desendir leopar. Ama bir gerçek var ki modanın olmazsa olmaz desenlerindendir.2018 yılına damgasını vuracağa benziyor. Fakat o bildiğiniz klasik leopar desenlerinden ziyade neon renklerle birleştirilmiş leopar desenleri çıkacak bu yıl karşımıza. Ünlü markaların podyumlarda, özellikle tulum tarzı kıyafetlerde kullandıkları renkli, gösterişli neon renklerde leopar deseni modellerini bu yıl sık sık göreceğiz.

Ekose Aşıkları Buraya!

En son ne zaman ekose bir etek giydiniz? Ortaokul veya lisede mi? Öyleyse size iyi bir haber verelim. Bu yıl ekoseler geri dönüyor! Kırmızılı, yeşilli, mavili çizgilerin iç içe geçtiği ekose desenleri bu yıl yoğun olarak kullanılacak. Özellikle kabanlarda ve eteklerde, şallarda ekose desenini bol bol göreceğiz.

Simetrik Çizgiler

Zebra deseni olarak da bilinen simetrik çizgileri, birbirini bütünleyen geometrik desenleri bu yıl çok sık göreceğiz. Özellikle çanta, ayakkabı ve birçok aksesuar da etkisini sürdüren geometrik desen modasını hemen hemen her kombin ile de kullanabilirsiniz. Özellikle neon renkler ve siyah beyaz geometrik desenler birbirine çok yakışan harika ikilidir.

Bohem Esinti, Çiçek Desenleri

Evet belki kış ayları için çok uygun olmasa da bahara girer girmez çiçekler bastıracak! Çiçek deseni modası asla geçmeyen, romantizmin sembolü haline gelmiş bir desendir. Eğer siz de biraz retro giyiniyorsanuz ,eskitilmiş, soldurulmuş gül desenli kıyafetleri dolabınızdan çıkarmanın vakti geldi! Çünkü bu yıl çok moda olacak.

Kaz Ayağı Desenleri

2000’li yılların etek ve ceket takımları geri döndü. Evet eskiye dönüş devam ediyor. Hatırlarsanız o dönemlerde kaz ayağı deseni de çok modaydı. Özellikle siyah beyaz kaz ayağı desenli etek ve ceketleri 2018 yılında çok sık göreceğiz. Birlikte kombinlenen etek ve ceket takımlarının içine neon renklerde bluzler giyerek kombinizi tamamlayabilirsiniz.