Akrep Burcu Kadını Özellikleri

23 Ekim 21 Kasım tarihleri arasında doğanların burç grubu akreptir. Akrep burcu kadınları çekiciliği, zekası ve güçlü kişilikleri ile bilinirler. Akrep burcu kadınları mükemmelliyetçilerdir ve daima istediklerini elde etmeyi başarılar.

Özellikle tutkunu oldukları veya kafasına koydukları herhangi bir kişiyi, herhangi bir işi elde etmeden asla bırakmazlar. Hayal ettikleri her şeyin sonucuna ulaştırırlar. Kaybetmeye tahammülleri yoktur. İçindeki tutkulu aşk daima dışarı çıkmayı bekler. Çok sık aşık olurlar ve tutkulu aşklar yaşarlar. Akrep burcu kadınının aşk hayatı çalkantılıdır..

Tıpkı kendisi gibi tutkulu bir aşk bekler karşı taraftan. Fakat bunu bulamayınca çok çabuk pes edip yeni aşklara yelken açarlar. Özellikle karşı cinsi çok fazla didiklerler.. Tüm kişiliğini derinlemesine öğrenmek isterler. Akrep burcu kadınlarının genel özelliği tüm olaylara ve hayatındaki tüm insanların hayatlarına hakim olma isteğidir.

Hayatlarına hakim olamadığı insanları benimsemezler ve hayatına almazlar. Sosyal bir burçtur fakat buna rağmen içten içe yalnızlığı da sever. Özellikle ikili ilişkilerde ihanete uğradığında iyileşmesi zaman alır. Çünkü akrep burcu asla yenilgiyi kabul etmeyen bir burçtur. Eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar, fakat buna karşın insanları acımasızca eleştirmeyi severler. İstedikleri daima güçlü ve olaylara hakim kalabilmektir ve bunun için yapamayacakları şey yoktur. Akrep burcuna karşı gizli bir iş çevirmek neredeyse imkânsızdır. Sezgileri çok güçlü olduğunda mutlaka arkasından çevrilen bütün işleri anlayacaktır ve anladığında ise gazabı büyük olacaktır.