Asla Modası Geçmeyecek 4 Farklı Kumaş Deseni

Her sezon değişen moda kuralları, moda beğenileri ve sezon trendleri 2018 yılında da günden güne değişmeye ve çeşitlenmeye devam ediyor! Fakat bazı parçalar, bazı desenler vardır ki her yıl, her zaman, her mevsim kullanılabilir ve asla modası geçmez! www.patirti.com sezon modasının nabzını tutmaya devam ediyor, birbirinden renkli parçalar ve online alışverişin keyfi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz! İşte dolabınıza eklediğinizde asla pişman olmayacağınız, her sezon her dönem giyebileceğiniz 4 farklı kumaş deseni!

1-  Puantiye Deseni

60’lı ve 80’li yılların en güzel desenlerinden biri olan puantiye deseni gün geçtikçe popülaritesini arttırıyor ve asla eskimiyor! Her sezon puantiye desenini gerek kıyafetlerde, gerek pantolonlarda, gerek fularlarda gerekse gömleklerde sık sık görüyoruz! 2018 yılının modasında da puantiye desenine sık sık rastlamak mümkün. Sizde bu harika deseni dolabınıza ekleyerek her sezon kullanabilirsiniz. Dilerseniz puantiyeli parçalar ile daha retro bir görünüm yaratmak için inci küpeleriniz ile kullanabilirsiniz.

2-  Ekose Deseni

Ortaokul ve lise yıllarında üniforma olarak kullandığımız ekose deseninin bu kadar moda olacağını nereden bilebilirdik ki?! Ekose deseni yıllar geçtikçe popülerliğine popülerlik katmaya devam ediyor! Ortaokul ve lise yıllarında kullandığımız etekleri günümüz modasında da görmek mümkün. Sizde bu tarz etekleri günümüz modasına uyarlamak istiyorsanız basic tişörtler ile kombinleyebilirsiniz!

3- Çizgi Deseni

Çizgili marine tarzı asla ama asla modası geçmeyecek akımların başında geliyor! Marine modasının siyah beyaz lacivert kırmızı çizgilerini unutmak mümkün mü? Sizde çizgili kumaşları çok beğeniyor fakat kullanmaktan korkuyorsanız enine çizgili kumaşlar yerine dikine çizgili kumaşları kullanarak hem olduğunuzdan daha zayıf hem de olduğunuzdan daha uzun bir görüntüye ulaşabilirsiniz!

4- Çiçek Desenleri

Gerek özel gün kıyafetlerinde, gerek abiyelerde, gerekse günlük kıyafetlerde çiçek desenlerini görmek mümkün! Feminen bir hava yaratan ve kullanımı çok kolay olan çiçek desenlerinin bohem ve romantik havasını sizde yaşamak istiyorsanız dalgalı saçlarınız  ile uzun bir çiçekli elbiseyi kombinleyerek yaz aylarına uyum sağlayabilirsiniz! Dilerseniz çiçek desenlerini hem gömleklerde hem de akseuarlarda  kullanabilirsiniz. Özellikle şifon gömlekler çiçek desenleri ile birleştiğinde ortaya oldukça naif ve zarif bir tarz çıkıyor..