Aslan Burcu Kadını Özellikleri

23 Temmuz 22 Ağustos tarihleri arasında doğanların burcu grubu aslan burcudur. Aslan burcu kadınları gösterişi severler. Aynı zamanda idealist ve başarılı kişilikleri ile bilinirler. Aslan burcu kadını eline aldığı işi başarıyla sonlandırır. Başarısız olduğu iş çok azdır..

Aslan burcu kadını yönetmeyi sever. İlişkilerinde baskın karakter olduğundan dolayı bazen zorluklar yaşanabilir. Aslan burcu kadını duygularını çok kolay ifade edemese de davranışları ile istediğini belli eder. Özellikle istediğini elde etme konusunda oldukça etkili, kendine has yöntemleri vardır. İlişkilerinde sadakati, ilgiyi, alakayı ve tutkuyu önemserler..

İlişkilerinde baskın bir karakter oldukları için planları daha çok Aslan burcu kadını yönetir. Arkadaşlık ilişkilerinde de bu kural değişmez. Aslan burcu kadını hayatına alacağı arkadaşlarını kendisi seçer ve gün geldiğinde onları hayatından çıkarmasını bilir. Aslan burcu kadınına bir kere yanlış yaptıysanız bir daha sizi affetmeyecektir. Bu yüzden arkadaşlık ilişkilerinde oldukça seçicidir. Herhangi bir insan ne kadar değer veriyor olursa olsun aslan burcu kadınına yanlış yaptıysa mutlaka bedelini hayatından çıkarak ödemelidir..

Hayatında gereksiz sevmediği, anlaşamadığı hiç bir insanı bulundurmaz. Aslan burcu kadını tutkulu kişiliğini iş hayatını da yansıtır. İş hayatında yükselmeyi, başarıyı, hedeflediklerine ulaşmayı seven bir yapısı vardır. Bu hırsını işine fazla yansıtmasından dolayı bazen iş arkadaşlıklarında zorlanmalar yaşayabilir. Herkesin kendisini benimsemesini tanımasını ve onaylamasını bekleyebilir.