Ateş Grubu Burçlarına Göre Oje Önerileri

Ellerinizin estetiğini ve güzelliğini ortaya çıkartırken burcunuzun renklerini kullanarak harika bir bütünlük sağlayabilirsiniz! Ateş grubu burçlarına özel olarak hazırladığımız yazımızda birbirinden farklı oje renklerini, oje önerilerini burcunuza uyumlu bir şekilde bulabilirsiniz, keyifli okumalar!

İlk olarak ateş grubu burçlarını tanıyalım, böylece burcunuzun dahil olduğu grubu keşfetmiş olun.

Ateş grubu burçları;

  • Koç burcu
  • Aslan burcu
  • Yay burcu’ndan oluşmaktadır.

Ateş grubu burçları özellikle sezgiyle hareket eden, kararlarını sezgilerine göre veren kişilerden oluşmaktadır. Koç, aslan ve yay burcunun ortak özelliği sezgilerine güvenerek hareket etmeleri ve verdikleri kararlardan pişmanlık duymayarak tüm işlerini, arkadaşlık ilişkilerini, geleceğe dair vereceği kararları sezgisel dürtülerine göre oluşturulmalıdır.. Her ne kadar bu 3 burç birbirinden bağımsız gibi algılansa da iş sezgilere ve hisler ile karar vermeye geldiğinde her biri iç sesini dinleyen burçlardır..

Koç Burcu kararlı yapısı ve verdiği sözleri asla unutmaması ile çevresi tarafından ‘net’ bir kişilik olarak tanınır. Koç burcunun zarif ellerine en çok yakışacak tonlar ile pastel tonlardansa daha netii belirgin tonlar olacaktır. Örneğin siyah, kırmızı veya bordo gibi!

Aslan burcu gösterişli sevdiğinden ve özgüveni yüksek kişiler olduğundan tırnaklarında kırmızı tonlar harika duracaktır! Dominant bir karaktere sahip aslan burcunu gösterişten daha fazla ne mutlu edebilir? Farkedilmek onların doğasında var! Bu yüzden renk skalasında canlı tonları tercih eden Aslan burçları kırmızı ve tonlarını rahatlıkla taşıyacaktır!

Yay Burcu ise biraz daha naif bir yapıya sahip olmasının yanı sıra yine özgüvenli ve ihtişamlı görünüşleriyle ön plana çıkarlar. Yay burçlarının vazgeçilmez rengi olan siyah kimi zaman yerini füme ve gri tonlara da bırakabilir. Fakat genel anlamda biraz daha puslu ve biraz daha gizemli tonları sevdikleri söylenebilir.

Sizde tırnaklarınızda burcunuzu temsil eden tonları kullanarak ellerinize dikkat çekebilirsiniz! Sadece tırnaklarınızda değil tüm makyajınızda size yakışan tonları vurgulayarak burcunuz ile uygun bir makyaj yapabilirsiniz. Özellikle ateş, hava, su ve toprak grubu burçlarının renklerinin oldukça farklı olduğunu düşünürsek ortaya birbirinden farklı makyajlar ve tırnak renkleri çıkacağını söyleyebiliriz!