Bahar ve Yaz Kombinlerine En Çok Yakışan Aksesuarlar

 

Mevsimler değiştikçe içimiz daha da kıpır kıpır oluyor ve dolabımızda birçok değişiklik yapmaya başlıyoruz. Bahar ve yaz ayları ise çoğu kişinin en sevdiği mevsimler arasında yer alıyor. Bahar ve yaz aylarında gardırobumuzu yenilemek, aksesuar dolabımızı yenilemek ise biz kadınların en sevdiği olaylardan biri. Peki bahar ve yaz aylarında tamamlayıcı aksesuarlar olarak 2019 yılında bizleri neler bekliyor? Gelin birlikte göz atalım, keyifli okumalar.

2019 yılında sık sık doğal hasır çantaları göreceğiz. Hasır çantaların binbir çeşidi yuvarlak, kare, dikdörtgen veya daha etnik modellerde olanları, püskül detaylı olanları, el örmesi, makine örmesi olanları üzerinde işleme bulunanları kısacası birbirinden farklı hasır çantaları 2019 yılında sıklıkla göreceğiz. Hasır ve doğal çantalar en çok keten kumaşlarla yakışıyor. Eğer sizinde keten kumaşa sahip bir gömleğiniz, bir büstiyeriniz, elbiseniz veya tulumunuz var ise o halde ihtiyacınız olan şey hemen kendinize bir hasır çanta edinmek. Bu ikilinin uyumuna hayran kalacaksınız.

Deniz kabuğundan takılar

Deniz kabukları, midye kabukları veya daha farklı denizden çıkan kabuklu ürünler ile doğal takılar 2019 yılının en gözde trendlerinden. Dilerseniz bu tarz takıları kolye olarak, küpe olarak veya yüzlük olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca açık sandaletler ile bu tarz takıları halhal olarak kullanmakta çok popüler. Bu tarz takılar bahara yakışan cinsten her renk kıyafet ile harika şekilde uyum sağlıyor.

 

İncili tokalar

2019 yılında 1970’li yılların en moda parçalarından olan incili tokaları sık sık göreceğiz. İncili tokalar geçmişe atıfta bulunuyor ve retro bir hava yaratıyor. İncili tokaları kullanmak için saçlarınıza hafif bir şekilde dalga verin veya dümdüz hale getirin. Ardından tokaları 2 veya 3’lü olacak şekilde gruplandırıp saçlarınızın yan kısımlarına takın. Bu görüntü inci küpeler ile tamamlandığında ortaya muhteşem ve retro bir tarz çıkıyor bizden söylemesi.

 

Kemik güneş gözlükleri

Güneş gözlüğü modası hız kesmeden devam ediyor. Elbette en sevilen güneş gözlüklerinin başında cat eye denilen hafif çekik ve kemikli güneş gözlükleri yeralıyor. Kırmızısı, beyazı veya diğer renkleri. Hatta leopar desenleri olanları bile oldukça popüler. Kırmızı ve beyaz olanlar marine stile atıfta bulunuyor ve özellikle çizgili desenli kumaşlarla harika şekilde uyum sağlıyor. Sizde aksesuarlarınızı 2019 yılında yenileyin ve yepyeni bir tarza sahip olun.