Balık Burcu Erkeği Özellikleri

20 Şubat 20 Mart tarihleri arasında doğanların burç grubu balıktır. Balık burcu erkeğinin akla gelen ilk özelliği şüphesiz çapkın ama bir o kadar da tutkulu bir aşık olmasıdır. Özellikle ideal kadın arayışlarından dolayı sık sık yeni ilişkilere yelken açarlar. Hayatlarındaki kadınlar çok uzun süre hayatlarında kalamazlar. Sadakatsiz tavırları yüzünden sık sık ilişki hatalarına düşerler. Çok kıskanç, korumacı ve katı kuralları olan erkekler değildirler.

Sanatkar ruhlu kendi halinde rahat tavırları ile dikkat çekerler. Kıskançlık onlara göre değildir. Kendilerine olan özgüvenleri yüzünden başka insanları görmezden gelip önemsemeyebilirler. Hiçbir erkeği kendilerine tehdit unsuru olarak görmezler. Bu yüzden hayatlarındaki kadınları tutkulu bir şekilde sevmeye odaklanırlar.

Başka hiçbir olumsuzluğu dert etmezler. Her ne kadar romantik ve düşünceli bir burç olsalar da balık burcu erkeği sevmediği veya değer vermediği bir kadına içindeki romantizmi yansıtmaz .Onun için romantizm hak edene verilmesi gereken özel bir olgudur. Bu yüzden gerçekten aşık olduğu kadınlarla evlenebilirler. Mantıkları geri plandadır. Tamamen duygularıyla hareket ederler. Balık burcu erkekleri için iş yaşamını çok önemli değildir. Paraya ve lükse düşkün değillerdir. Onlar daha çok kendilerini düşünen bencil ama bir o kadar da aşk dolu erkeklerdir. Balık burcu erkeği ile anlaşmak göründüğünden ve sanıldığından daha zordur aslında, bu yüzden kişiliğini anlamaya odaklanmalı ve onu hayatınızda tutmak için siz de tutkulu bir aşık olmayı denemelisiniz.