Balık Burcu Kadını Özellikleri

20 Şubat 20 Mart arasında doğanların burç grubu balıktır. Su grubu olduklarından dolayı hassasiyetleri ve romantiklikleri ile bilinirler.Balık burcu kadınlarının en etkileyici özelliği şüphesiz merhametli, hassas ve kırılgan tavırlarıdır. Onlar daima sahiplenmeyi, huzuru, romantizmi diler ve ararlar..

Hayatına alacakları erkeği her ne pahasına olursa olsun çok benimserler ve ona inanırlar. Bu yüzden aşk hayatlarında çok sık hataya düşerler. Bazen uyumsuz oldukları bir erkeği bile hayatlarına aldıklarında onları hayatlarından çıkarmakta zorlanırlar. Çünkü tutkulu bir aşıktırlar..

Küçük sürprizlerden, hediye almaktan, hediye vermekten çok hoşlanırlar. Bunların yanı sıra edebiyat, şiir, resim müzik kısacası sanata dair herşey balık burcu kadınının ilgisini çeker. Onları etkilemek istiyorsanız onlara romantik bir akşam yemeğinde şiir okumanız yeterlidir. Balık burcu kadınları sanata düşündüklerinden dolayı el yetenekleri de çok gelişmiştir. Genelde sanatçı kişiliklerinden ötürü bu tarz işler yapmaktan hoşlanırlar. Hoşgörülüdürler, hataları çabuk affederler. Fakat asla unutmazlar! Sadece içlerine atarlar..

Hassas ve Duygusaldırlar

Affedici kişiliklerinden dolayı çok çabuk kırılır incinirler. İçine attıklarında yalnızlaşırlar ve mutsuz tavırları ile çevresindeki insanlara agresif davranışlarda bulunabilirler. Bu yüzden balık burcu kadınını mutlu etmek için onu kırmamaya ve sahiplenici koruyucu bir tavırla yaklaşmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Balık burcu kadını sevilmediğini çok çabuk anlar, değer verilmediğini gördüğünde içten içe üzülüp kırılsa da hayatındaki insanları kalbinden çıkartması çok zor olacaktır. Bu yüzden uzun süren ilişkiler yaşasa da mutlu bir ilişki bulması uzun zamanı alır.