Başak Burcu Kadını Özellikleri

23 Ağustos 22 Eylül tarihleri arasında doğanların burç grubu Başaktır. Başak kadınları mantıklı olmaları ile bilinirler. Duygusallığa çok fazla yer vermeden kendileri için en doğru seçimi yapan başak kadınları daima mantıklarını kullanırlar..

Özellikle detaycı yaklaşımları ve kişiliklerini ön plana çıkartmayan gizemli tavırları ile hem arkadaşlıklarında hem de aşk ilişkilerinde çok fazla yanlış tercihler yapmadıklarını söyleyebiliriz. Çevresinde değer verdiği insanların fikirlerini önemseyen ve onların tavsiyelerini dikkate alan bir burçtur. Başak burcu kadını için ailesi çok önemlidir… Ailesinin sevdiklerinin mutluluğu için her türlü fedakarlığı üstlenebilirler.. Bu aşk hayatlarında da böyledir..

Başak burcu kadını hayatlarına alacağı erkeği seçerken onun iyi bir aile babası olup olmayacağını analiz etmekle işe başlar. Başak burcu kadını evlenmeye meraklıdır, ev kurmayı, aileyi çok sevdiğinden dolayı örnek aldığı kendi ailesine benzemesi için çabalar.. Özellikle eşini iyi bir baba olma kriterine göre bile değerlendirebilir.

İlişkilerinde en sık ortaya çıkan sorun başak burcu kadınının detaycı olmasından kaynaklanmaktadır. Her işi mükemmel şekilde yapmak isteyen başak burcu kadını karşısındaki insanın da öyle olmasını ister. Özellikle ilişkilerde ince düşünce ve detaylar başak burcu kadını için çok önemlidir. Sıradan önemsemeden yapılan davranışlar başak burcu kadını kırar ve hatta sinirlendirebilir. Bu yüzden eğer hayatınızda başak burcuna sahip bir kadın girecekse şimdiden özel günleri, tarihleri ve onun için önemli olayları bir kenara not etmenizde fayda var bizden söylemesi..