Bembeyaz, duru, temiz, şık, asil ve zarif bir kombin eminiz ki hepimizin dikkatini çeker. Fakat beyaz rengi baştan aşağı kombinlemek sanıldığı kadar kolay değildir. Bazı püf noktalarına dikkat ederek sizde beyaz kıyafetlerinizi birbiriyle bütünleyip şık kombinler oluşturabilirsiniz. Nasıl mı? Yazının devamına bekleniyorsunuz;

Her rengin olduğu gibi beyazında kendi içerisinde tonları vardır. Kırık beyaz, inci beyazı, parlak beyaz bunlardan bazıları. Önemli olan beyaz kombinlerin reklerinin birbiriyle uyum sağlaması. Yani aynı renkte olması. Beyaz pantolonlar, özellikle havuç paça, dar paça pantolonlar üzerine giyeceğiniz crop top yani yarım kazak ve bluzlar ile çok yakışacaktır. Ayrıca ten renginizi ön plana çıkartıp bir bütünlük oluşturacaktır. Özellikle bronz ve esmer bir tene sahipseniz göbeğinizi hafif açıkta bırakacak kot bluz kombinlerini de deneyebilirsiniz. Eğer şık bir yere gidiyorsanız üzerine ceket almayı mutlaka unutmayın. Beyaz ceket her daim sizi klasik ve şık gösterecek bir ayrıntıdır.

Beyaz kombinleri en iyi bütünleyicisi renkli aksesuarlardır. Çantanızda veya ayakkabılarınızda istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. İsterseniz beyazın zarifliği ve şıklığını devam ettirmek için krem kahve tonlarını, isterseniz canlılığı vurgulamak için turuncu, mavi, turkuaz hatta kırmızı renkleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bu yüzden dolabınızda kullanmaktan korktuğunuz en renkli parçalarınızı da ortaya çıkartmanı zamanı geldi. Bu parçaların hepsi beyaz renk ile muhteşem gözükecektir.

Bembeyaz bir kombin ile saçlarınızı olduğu gibi bırakmayı deneyin. Özellikle uzun ve gür saçlara sahipseniz mutlaka saçlarınızı açın, iri dalgalı bir maşa yapın ve hatta onları kabartın. Bu hiç de abes durmayacaktır. Çünkü beyaz zaten kendi içinde zarif ve sade bir renk olduğundan isterseniz makyajınızı, rujunuzu ,saçınızı istediğiniz kadar abartabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın asla assolist gibi görünmeyeceksiniz. Aksine zarif ve şık görüneceksiniz. Beyazın gücü işte böyle bir şey!