Blazer Ceket Modası Geri Döndü

 

Her kadının dolabında olmazsa olmaz parçalardan biri de blazer ceketler. Hem minyon tipli kadınlara çok yakışıyor, hem de spor yapan kadınların geniş omuzlarını ekstra ön plana çıkartıyor. Blazer ceketler her zaman kurtarıcı. Hem bir elbisenin üstüne giyilerek kombinlenebiliyor, hem de bir kot pantolonun. Kısacası blazer ceket mutlaka dolabınızda bulunması gereken parçalardan. 2019 yılında blazer ceketlerin son süratle geri döndüğünü söyleyebiliriz. Eğer henüz dolabınızda blazer ceketiniz yok ise alışverişe çıkmak için tam da sırası. Markaların kış sezonu indirimlerinden faydalanarak sizde kendi bütçenize ve tarzınıza uygun bir blazer ceket edinebilirsiniz.

Pötikare Blazer Ceketler

Dümdüz, sade kombinlerin tamamlayıcısı olarak pötikare blazer ceketleri tercih edebilirsiniz. Baştan aşağı monokrom giyindiğiniz bir günde pötikare blazer ceketiniz adeta aksesuar görevi görecek ve başka hiçbir ayrıntıya gerek kalmadan ön plana çıkacaktır. pötikare blazer ceketleri dümdüz krem rengi kombinler ile, siyah kombinler ile veya baştan aşağı kar beyazı giydiğiniz kombinler ile tercih ettiğinizde blazer ceketinizin ekstra ön plana çıkmasını sağlarsınız. Halihazırda zaten renkli ve ön planda olan bir desene sahip olduğu için pötikare desenlerini olabildiğince sade kombinlerle tercih edersiniz daha şık ve elegant bir görünüm yakalarsınız.

Siyah Blazer Ceketler

Siyahın asaleti ve büyüsü tartışılmaz bir gerçek. Her ortama uyum sağlaması, her ten rengine gitmesinin yanı sıra hem şık mekanlar için hem de spor şıklık için günlük kullanıma uygun bir şekilde kombinlenebiliyor. Siyah, omuzları tam oturan ve tamamen belinizi saran bir ışık blazer ceket dolabınızda kurtarıcı parçanız haline gelecek. Eğer herhangi bir şekilde elbiselerinizin üstüne ne gireceğinizi bilmiyorsanız, kot pantolonunuzun üzerine ne giyeceğinizden emin değilsiniz her ortama uyum sağlayacak siyah blazer ceket sürekli elinizin gittiği parça olacak.

 

Siz de bu tarz bir blazer ceketi dolabınızda bulundurarak konforunu yaşayın. Hem kışlık elbiselerinizin üzerine, hem yaz akşamlarında üşümemek için üzerinize alabileceğiniz siyah blazer ceketin tamamlayıcısı olarak yaka iğnelerini ve broşlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca siyah blazer ceketinizi kot pantolonlarınızla, kumaş pantolonlarınızla stiletto ayakkabılarınızla da rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kısacası deri ceketlerin yerini artık blazer ceketler aldı diyebiliriz. Siz de daha şık ve elegant giyinmeyi seviyorsanız dolabınızda blazer ceketlere yer açmanın vakti geldi.