Boğa Burcu Kadını Özellikleri

21 Nisan 21 Mayıs tarihinde doğanların sahip olduğu burç boğa burcudur. Sıcakkanlı ve sevecenlikleri ile bilinen boğa burcu kadınları aynı zamanda sessiz naif bir yapıya sahiptir. Kendini kasmayan rahat tavırları insanlarda güven oluşturur..

Boğa burcu kadınları arkadaş ortamlarında en sevilen burçlardan biridir. Kendilerine güvenli, naif ve sessiz kişilikleri sayesinde kısa sürede insanlarda güven oluştururlar. Aşık olmaları çok zordur fakat aşık olduklarında delicesine ve sırılsıklam şekilde aşık olurlar. Boğa burcu kadınları mükemmel bir eş olurlar. Evliliği, aile hayatını ve düzeni çok severler. Genellikle mantıklarını dinleyerek karar verirler. Bu yüzden hata yapmaları zordur. Fakat hata yaptıklarında bunu kabullenmekten kaçınılmazlar. Hatalarının üzerine giderek bir daha tekrarlamamak için çevresindeki değer verdiği insanların da tavsiyelerini dinleyerek bu zor durumdan kurtulmaları kolay olacaktır.

Çok sinirli olmasalar da haksızlığa tahammül edemediklerinden dolayı öfkelenmeleri kolay olacaktır. İnsanlara fazla güvenen boğa burcu kadını hak ettiği ilgiyi saygıyı ve güveni bulamadığında çok incinip içine kapanacaktır. Tekrar insanlara güvenmesi zor olacaktır. Bu yüzden boğa burcu kadınının çevresindeki insanlar sayılıdır ve her biri kendisi için çok önemlidir. Hayatına az ve öz insanları alan boğa burcu kadını arkadaşlarının her daim yanında olacak kadar da sadıktır. Hiçbir çıkar gözetmeksizin zor durumda olan arkadaşlarının yanında olurlar. Mutluluklarına onlar kadar sevinir üzüntülerine onlar kadar üzülürler. Bu yüzden boğa burcu kadınlarından harika arkadaş olur.. Fakat boğa burcu kadınları bekledikleri ilgiyi ve etkiyi arkadaş grubunda göremediklerinde onlardan vazgeçip yalnızlığı tercih edebilirler.