Bu Bahar Gardırobuna Eklemem Gereken Parçalar

Bahar ayları yaklaştıkça gardırobumuzda da hareketlilikler başlıyor! Kış aylarında kombinlediğimiz kıyafetleri bir kenara ayırıp yeni kıyafetlerimize yer açıyoruz. Bahar aylarında gardırobuna eklemem gereken parçaları sıraladık keyifli okumalar..

Sandaletler

Bahar aylarının olmazsa olmazlarından sandaletler! İster deri, istersen daha spor formda sandaletleri tercih edebilirsin. Bu sandaletler özellikle etnik kıyafetler ile kapriler ve şortlar ile çok yakışıyor! Eğer sen de sıradan sandaletlerden sıkıldıysan sandalyelerinin bağzıklarına renkli ponponlardan ekleyebilirsin! Bu ponponları evde kendin yapabilirsin. Böylece bahar ayına yakışan rengarenk ve farklı sandaletlerin olacak!

Hasır Parçalar

Hasır parçalar ise 2018 yazının en popüler ürünlerinden! Hasır şapkalar, hasır aksesuarlar, hasır çantalar mutlaka bu yaz gardrobuna eklemen gereken parçalardan! Özellikle hazır çantalar  ile kaplanmış renkli ve deri kulplu çantalar bu yaz oldukça popüler olacak! Sen de bahar aylarının bu taze görünümünü elde etmek istiyorsan sandaletlerini hasır şapka ve hasır çantalar ile kombinleyerek ile bu modaya uyum sağlayabilirsin!

Rengarenk Tişörtler

Basic tişörtleri giyinmeyi seviyorsan o halde bu moda tam senlik! Üzerinde herhangi bir desen, herhangi bir yazı veya taş pul bulunmayan düz basic tişörtler bu yaz mutlaka gardrobuna eklemem gereken parçalardan! Özellikle kot şortların içine sokarak kullanabileceğin bu tişörtleri kemerler ile kombinleyerek daha şık bir havaya sokabilirsin. Veya istersen tişörtlerinin kenarında ufak bir düğüm atarak daha farklı ve modern bir görünüme ulaşabilirsin.