Kombin yaparken zorlanıyor musunuz? Farklı parçaları bir araya getirmek, tarzınızı oluşturmak artık belirli bir tarza sahip olmak için yazımızın size ilham vereceğini düşünüyoruz. Belki de bu ayrıntı burcunuzda gizlidir. Ne dersiniz? Hadi birlikte keşfedelim.

Ateş Grubu Burçları

Özellikle canlı renklerde dokulu kumaşlar ateş grubu burçlarının daima dinamik ve gösterişi seven yanlarına çok uygun olacaktır. Kırmızı, beyaz, lacivert, sarı gibi renkleri bir arada kullanarak hem iddialı hem de trend gözükebilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabılar yine tam ateş grubu burcuna sahip kızlara göre. Büyük ve gösterişli çantalar alarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Su Grubu Burçları

Uçuk renkleri bir arada kombinleyerek pastel soft ve romantik bir görünüme ulaşabilirsiniz. Özellikle şirin babetler kurdele detaylı elbiseler minik çantalar ufak aksesuarlar tarzınızın daha da ön plana çıkmasını sağlayacak detaylardan. Son olarak romantik bir fular ile kombininizi daha da kişiselleştirebilirsiniz.

Hava Grubu Burçları

Dışa dönük gezmeyi eğlenmeyi ve arkadaşlık ilişkilerini seven hava grubu burçlarının kıyafet tercihlerinde rahatlık ön planda olacaktır. Spor ayakkabılar rahat ama şık taytlar salaş tişört ve bluzlar tarzınızın tamamlayıcısı olacaktır. Spor kombinlerinizi daha şık hale getirmek için aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Minik taşlı küpeler, kolyeler ve dağınık topuzlar sizi daha tarz gösterecektir.

Toprak Grubu Burçları

Giyime ve statüye oldukça önem veren, idealist toprak grubu burçlarının dolaplarında en fazla bulunan kıyafetlerden biri gömleklerdir. Fazla sıkıcı gibi görünse de gömleğinizin yakasına iliştireceğiniz şirin broşlar ile resmi görünümü ortadan kaldırabilirsiniz. Kısa topuklu ayakkabılar, havuç paça pantolonlar ile sitilinizi daha güçlü gösterebilirsiniz.