Demet Özdemir Stil İncelemesi

Son dönemlerin parlayan yıldızı Demet Özdemir oynadığı dizilerden, oyunculuğundan sık sık söz ettiriyor! Ama güzel oyuncunun en fazla stili konuşuluyor! Yazımızda Demet Özdemir’in sık sık kullandığı tarzlardan ve stilinden bahsedeceğiz, keyifli okumalar!

Demet Özdemir Kombinleri

Tam bir esmer güzeli olan Demet Özdemir renkleri kullanmayı çok iyi biliyor! Neon renklerden, pastel tonlara varana kadar her rengi ten rengi ile yakıştırıyor ve özellikle kot pantolonlar ile rengarenk bluzleri tercih ediyor. Kırmızı ona en çok yakışan renk! Kırmızı bluzlerine alışık olduğumuz Demet Özdemir’e sık sık crop top yani hafif göbeği açıkta bırakan yüksek bel kotlar ile rastlıyoruz. Altına giydiği düz beyaz spor ayakkabılar ile bu stili tamamlayan Demet Özdemir hem şık hem de rahat bir stili tercih ediyor.

Ekranlarda gördüğümüz o tatlı kız günlük hayatta da şirin kombinleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle kolsuz gömlekler, midi boy etekler, yüksek bel etekler ve spor ayakkabılar ile rastladığımız Demet Özdemir’in minyon fiziğine bu tarz çok yakışıyor.

Son dönemlerde spor yaparak fiziğini daha da şekillendiren Demet Özdemir muhteşem omuzlarını açıkta bırakacak omzu açık bluzleri de sık sık tercih ediyor. Özellikle kırmızı ve siyah tonlarında ki bu bluzleri etekler yüksek bel kotlar ile kombinliyor. Demet Özdemir’in vazgeçemediği bir başka şey ise bel çantaları! Onu sık sık bel çantaları ile, yandan askılı çantalar ile görüyoruz! Çanta tercihlerinde asla büyük çantalara yer vermiyor, aksine daha küçük kolay taşınabilir şık parçaları tercih ediyorç Demet Özdemir’in aksesuar tercihleri ise oldukça minimal. Altın ve Gold detaylı takıları minimalize ederek tercih eden Demet Özdemir kulaklarında ise halka küpeleri tercih ediyor.

Demet Özdemir Makyaj Tarzı

Demet Özdemir’in imza makyajında değinmesek olmaz! Demet Özdemir’in kuyruklu eyeliner görünümü adeta onun simgesi haline geldi! Doğal ten makyajı, dudak parlatıcısı, eyeliner ve bolca maskara ile günlük makyajını tamamlayan Demet Özdemir saçlarını hafif doğal dalga ile kullanıyor. Bunun için sık maşa yapmak yerine daha iri bir maşa ile saçlarını maşaladıktan sonra elleriyle dağıtıyor ve bu doğal görünümün tadını çıkartıyor. Sizde Demet Özdemir’in stilini kendinize uyarlamak istiyorsanız kendinize hem rahat hem şık bir kot pantolon ve rengarenk bluzlar edinmeniz yeterli!