Demet Özdemir’in Oynadığı Diziler

Badem gözlü, beyaz tenli, siyah saçlı, tam bir Türk kızı! Demet Özdemir son dönemlerin yıldızı parlayan oyuncularından. Onu özellikle yaz dizilerinde görmeye alışık olsak da aslında geçmişe dönüp baktığımızda birçok dizide hem ana karakter, hem de yan karakter olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Son dönemlerde izlemeyi en çok sevdiğimiz kadınlardan biri olan Demet Özdemir’in oynadığı dizilere birlikte göz atalım;

Demet Özdemir Kaç Yaşında?

Ekranların sevilen yüzü Demet Özdemir 26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’nde doğmuştur. Dans eğitimi alan Demet Özdemir uzun süre ekranlarda dans etmiştir ve Mustafa Sandal’ın bir klibinde yer almıştır. Birçok dizide karşımıza çıkan Demet Özdemir’in ilk oynadığı dizi Sana Bir Sır Vereceğim dizisidir. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Aylin karakterini canlandıran Demet Özdemir ilk oyunculuğunu bu dizide yaşamıştır. Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Kurt Seyit ve Şura dizisinde de ona rastladık. Alya karakterini canlandıran Demet Özdemir eminiz daha birçok projede karşımıza çıkacaktır.

Demet Özdemir’in Boyu

1.70 boyunda 56 kilo olan Demet Özdemir oynadığı diziler ile dikkat çekmeye başlamıştır. Adından sıkça söz ettiren ve onu daha iyi tanımamızı sağlayan popüler dizisi ise No 309 olmuştur. No 309 dizisi bir yaz dizisi olarak başlasa da daha sonra çok sevildiği için ekranlarda uzun süre boy göstermiştir .Lale Yenilmez karakterini canlandıran Demet Özdemir’in Yıldızı No 309 dizisinde parladı diyebiliriz.

Yine akıllarda yer eden yaz dizilerinden biri olan Çilek Kokusu’nda da Demet Özdemir’e rastlıyoruz. Aslı karakterini canlandıran Demet Özdemir Çilek Kokusu dizisi ile de akıllarda yer etmiştir.

Son dönemlerde ise en sevilen dizilerden biri olan Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterini canlandıran Demet Özdemir oyunculuk deneyimi güzelliği ve yeteneği ile Erkenci Kuş dizisinde parlayan bir yıldız olmaya devam ediyor! Ekranlara yakışan yüzü, sempatik tavırları ile özellikle genç yaştaki hayran kitlesi oldukça büyük olan sanatçı oyunculuğunun altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Yaz dizisi tadında eğlenceli dizilerde boy gösteren sanatçıyı umarız bir gün beyaz perdede de görür ve gururlanırız. Bakalım önümüzdeki projelerde Demet Özdemir’i hangi rollerde göreceğiz.