Deri Kıyafetler Nasıl Kombinlenir , Öğrenmek ister misiniz ? Bu kış suni derinin ne kadar moda olduğunu mutlaka farketmişsinizdir. Öyle ki ünlü markaların en çok satanlar bölümünde deri taytlar, deri ceketler ve büstiyerler hızla tükenir hale geldi. Eğer siz de deri parçaları beğeniyor fakat nasıl kombinleyeceğinizi düşündüğünüzde aklınızda soru işaretleri kalıyor ve bu trendden uzak duruyorsanız o halde yazımızın devamını okumalısınız.

Deri Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

İşte deri parçaları kombinlemenin 3 kolay yolu;

Deri Kıyafetler Nasıl Kombinlenir
Deri Kıyafetler Nasıl Kombinlenir

İlk olarak deri taytlar ile başlayalım.. Bu tarz taytlar özellikle kışın tercih edilecekse içi tüylü olanları tercih edebilirsiniz. Aksi halde kışın soğuk havanın da etkisiyle üşüyüp  rahat edemezsiniz. İçi tüylü olan deri taytlar çok fazla buruşup diz yapmayacağından sizi uzun süre idare edecektir. Bu tarz taytları özellikle salaş bol kazaklar ile kombinleyebilirsiniz. Kalça bölgenize kadar uzanan bol yumuşak kazaklar deri taytın sertliğini ortadan kaldırarak günlük bir kombin yapmanıza yardımcı olacaktır.Sezonun bir diğer modası ise deri ceketler. Deri ceketleri kombinlemenin birbirinden farklı yolları var elbette. Fakat eğer kış aylarında deri ceketleri kombinlemek istiyorsanız içinize kalın bir kazak yiyeceğinizi hesaba katarak bedenini birkaç beden büyük almanızda fayda var. Deri ceketin içine giyeceğiniz renkli boğazlı kazaklar ile dar paça skinny kotlarınızı topuklu ayakkabılar ile kombinleyerek seksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Deri Kıyafetler Nasıl Kombinlenir
Deri Kıyafetler Nasıl Kombinlenir

Son olarak deri büstiyerleri kombinlemenin en kolay yolu esnek, salaş, dizlere kadar uzanan yumuşacık hırkalar. Bu tarz hırkalar büstiyerin asi ve sert görüntüsünü kırarak günlük kombinler yapmanıza yardımcı olurken aynı zamanda hava durumuna göre sıcaklığınızı da koruyacaktır. Siz de bu 3 deri kombinden ilham alarak sezonun modası olan beri parçaları kolaylıkla stilinize uyarlayabilirsiniz.