Dilan Çiçek Deniz Stil İncelemesi

İlk olarak Bodrum Masalı dizisinde Su karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz’i daha sonra birçok reklamda ve birçok dizide görmeye başladık. Güzel oyuncu yeteneğinin yanı sıra sempatik tavırlarıyla da izleyenlerin aklında yer etti ve kendini sevdirdi. Dilan Çiçek Deniz son dönemlerin en fazla parlayan starlarından biri. Gerek markalarla yaptığı işbirlikleri, gerek dikkat çekici reklamlar, gerekse dergilere kapak oluşu ile Dilan Çiçek Deniz’İ daha sık sık göreceğiz.. İşte güzel oyuncunun stil incelemesi;

Dilan Deniz’in Giyim Tarzı

Hayata daima pozitif baktığını ve bu hayatta var olmaktan çok mutlu olduğunu, ailesini, işinii arkadaşlarını, yaşadığı şehri çok sevdiğini belirten Dilan Çiçek Deniz oldukça pozitif bir insan. Dolayısıyla kendini seven oyuncunun kombinleri de en az kendisi kadar güçlü.

Biraz daha klasik giyinmeyi seven Dilan Çiçek Deniz Tüvit ceketlerden, kumaş pantolonlardan, gömleklerden, beyaz tişörtlerden asla vazgeçemiyor! Dilan Çiçek Deniz’in en sık tercih ettiği kombin ise yüksek belli kotlar, düz tişörtler ve spor ayakkabılar oluyor. Onu sık sık bu rahat, salaş kombinler ile görüyoruz. Dilan Çiçek Deniz’in en sevdiği renklerden biri olan beyaz ona çok yakışıyor. Buğday ve esmer tenine harika şekilde uyum sağlayan krem rengi, bej rengi ve beyaz tonlarını kombinlemeyi çok iyi biliyor.

Monokrom giyimi seven Dilan Çiçek Deniz bazen de tek renk giyinmeyi seviyor. Yani baştan aşağı beyaz, baştan aşağı Siyah veya daha farklı renkleri, birbirine uyumlu renk tonlarını yumuşak kombinler ve geçişler ile birleştiriyor. Dilan Çiçek Deniz ayakkabı tercihlerinde ise daha klasik modellerden hoşlanıyor. Özellikle hafif topuklu bağcıklı rugan ayakkabılar ona çok yakışıyor.

Uzun bacaklarını kullanmaya iyi bilen Dilan Çiçek Deniz’i sık sık yüksek belli etekler ile de görüyoruz. Bu kombinler ile de oldukça beğeniliyor. Transparan siyah çoraplar, ayakkabılar, beyaz gömlekler ile onu klasik tarzda görmeniz çok olası. Saçlarında ise hafif dalgaları kullanmayı seven Dilan Çiçek Deniz bronz tenini harika şekilde kullanıyor!

Bronz tenini vurgulayacak şekilde Elmacık kemiklerinin altını belirginleştiren ve kontür uygulaması yapan Dilan Çiçek Deniz’in yüzünde en çok dikkat çeken yerlerden biri de şüphesiz badem gözleri.. Badem gözlerini daha da vurgulamak için ince bir eyeliner uygulaması yapan Dilan Çiçek Deniz tekli takma kirpiklerden faydalanarak bakışlarını vurgulamayı iyi biliyor. Kaşlarını şekillendirdikten sonra tüm yüzüne matlaştırıcı bir pudra geçen Dilan Çiçek Deniz özellikle çekim aralarında sık sık makyajını tazeliyor.