Doğal Güzellikleriyle Hayran Bırakan Ünlüler

Kimi ünlüler günlük hayatlarında veya özel günlerde bile herhangi bir makyaja ihtiyaç duymadan doğal güzellikleri ile göz dolduruyorlar.. Yazımızda doğal güzellikleri ile öne çıkan ünlüleri derledik, keyifli okumalar..

Tuba Büyüküstün

Şüphesiz yerli güzellerimiz arasında doğallığı en çok yakışan ünlülerden birisi Tuba Büyüküstün! Kusursuz yüz hatları ile herhangi bir makyaja ihtiyaç duymadan görüntüleneiyor. Günlük hayatta onu makyajsız görmeniz mümkün. Tuğba Büyüküstün’ün doğal güzelliği şekilli kaşları, dudak yapısı ve en önemlisi anlamlı bakışları ile kalbimizi fethetmiş durumda! Bu muhteşem göz rengini ortaya çıkartmak için bazen sadece maskara uyguladığını görebiliyoruz. Zaman zaman özel gecelerde hafif makyajlar yapsa da Tuba Büyüküstün genel anlamda doğal güzelliği ile öne çıkan ünlülerimizden.

Shakira

Kolombiyalı güzel Shakira birbirinden güzel şarkıları ve dans gösterileri ile hepimizin beğenisini kazanan güzel bir kadın! Shakira hafif buğday rengi teni, yüzündeki minik çilleri ve harika gülüşüyle makyaja gerek duymadan doğal güzelliğini yansıtan ünlülerden. Özellikle dalgalı kıvırcık saçlarını kullanmayı iyi bilen Kolombiyalı güzel kusursuz tenini yaptığı doğal maskelere borçlu olduğunu söylüyor.

Adriana Lima

Sosyal medya hesaplarında bile makyajsız halini paylaşmaktan çekilmeyen Adriana Lima Victoria secret’ın yıllardır en ünlü meleklerinden biri. Makyajlı halindense makyajsız halini sevdiğini söyleyen Lima cilt bakımına oldukça önem verdiği için cildini kapatmak için herhangi bir ürün kullanmadığını belirtiyor. Özellikle makyaj yapmadığından dolayı cildinin düzeldiğini ve zamanla cildinin makyaja ihtiyacı olmadığını belirten Adriana Lima sadece özel günlerde veya podyuma çıkarken makyaj uygulaması yaptırdığını belirtiyor.

Beren Saat

Kusursuz güzellerimizden biri de Aşkı Memnu dizisi ile kalplerimizi fethetmiş Bihter Ziyagil karakterine can veren Beren Saat! Yeşil gözleri, uzun kirpikleri ve minyon tipi ile her zaman makyajsız olarak yakalanan Beren Saat doğal güzelliği ile göz dolduruyor!