Bir zamanlar ince kaşlar fazlasıyla gündemdeydi. Ama 2017 trendlerine bakıldığında kalın ve dağınık kaşlar oldukça göz önünde ve herkes bu kaşlara sahip olmak istiyor. Eğer sizde istiyorsanız aşağıdaki tavsiyelerimize bakmanızı öneririz.

Hint Yağı

En çok bilinen ve oldukça işe yarayan bir öneridir. Hem faydalı hemde kolay bulunan bu ürünü aktarlardan bulabilirsiniz. Yatmadan önce kaşlarınıza masaj yaparak uygulayın ve sabah durulayın. Kaşlarınızdaki dolgunluğu fark edince çok şaşıracaksınız.

Soğan

Hayır yanlış okumadınız, soğan kulağa ne kadar kötüde gelse çok güçlü bir etkiye sahiptir. İçerisinde barındırdığı kükürt ile kaşların daha dolgun olmasını sağlıyor. Soğanı ezin ve çıkan suyu kaşlarınıza sürün, 5-10 dakika sonra yıkayın. Bu işlem cildinizde her hangi bir alerjiye veya tahrişe neden olursa bir daha uygulamamanızı tavsiye ederiz.

Yumurta Sarısı

Yumurta söz konusu olunca hepimizin burnuna kötü kokular gelmeye başlar, fakat yumurta sağlığımız açısından önemli bir yere sahip olduğu kadar kaşlarımızın dolgun ve güçlü olmasınada yardım eder. Yumurta sarısını bir bardağa koyun ve kremsi bir kıvama gelene kadar çırpın, hazır olduktan sonra bütün kaş bölgenize uygulayın ve 10 dakika kadar bekletin. Süre dolunca yıkayarak çıkarın eğer kokudan rahatsız oluyorsanız içerisinde sabun bulundurmayan temizleme tonikleriyle üzerinden geçebilirsiniz. Umarım tavsiyelerimizi günlük hayatınızda kullanır ve güzel sonuçlar elde edersiniz.