En Şık Kaban Kombinleri

Kış mevsimi geldiğinde belki de biz kadınları en mutlu eden olaylardan biri en şık kabanlarımızı nihayet gardırobumuzdan çıkartıp günlük hayata entegre etmemizdir. Birbirinden şık kaban kombinleri yazımızda, keyifli okumalar..

Hesaplı alışverişin adresi Patırtı.com da kaban modelleri kaçırılmayacak fiyatlarla sizlerle, tıkla kendini şımart!

Bir kaban satın alırken dikkat ettiğimiz ilk nokta elbette üzerimizde şık durması ve birçok kombinimizle uyum sağlaması. Eğer elinizde aşağıda bahsedeceğimiz kabanlardan  biri veya birkaçı varsa çok daha aktif etkin ve şık bir şekilde kullanabilmeniz için çeşitli önerilerde bulunduk.

Ceket Tarzı Kaban Modelleri

Bu kaban modelleri cekete benzer özellikle omuzlarınızı geniş gösterir, kollarınızı sarar ve iş toplantılarına ofis işlerine giderken sizi olduğunuzdan daha güçlü gösterir. Bu tarz ceket kabanlar için önerimiz kalem elbiseler ile kombinlemeniz. Kalem elbiselerin üzerine harika şekilde oturan, fiziğinizi bir anda düzgünleştiren ve özellikle ve omuzlarınızı geniş gösteren bu kabanları topuklu ayakkabılar veya stilettolar ile kombinleyerek tam bir iş kadını kombini elde edebilirsiniz. Son dönemlerin en popüler kabanlarından biri de peluş kabanlar. Peluş kabanların en güzel yanı şüphesiz yumuşacık olması ve bizi asla üşütmemesi. Fakat bir risk teşkil ediyor. Özellikle kilolu kadınları olduğundan birkaç kilo daha fazla gösteren peluş kabanları kombinlerken içinize giydiğimiz şeylerin tek renkli olmasına yani monokrom giyinmeye dikkat etmeniz gerekiyor. Bu tarz peluş kabanlar ilgiyi tamamen kendi üzerine çekeceğinden dolayı kombininizi biraz sadeleştirmenizde fayda var. Örneğin krem rengi beyaz veya herhangi başka bir renge sahip peluş kabanı kombinlerken içinizde giydiğiniz tüm kombinin baştan aşağı beyaz, krem rengi veya siyah olmasına dikkat ederek çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Şişme Kabanlar

Şişme kabanlar kışın olmazsa olmazlardan. Özellikle sıcacık tutması, tarz durması ve her ortamda giyilebilir olması nedeniyle hemen hemen her kadının dolabında şişme kaban bulunuyor. Şişme kabanlarında en büyük dezavantajı tıpkı peluş kabanlar da olduğu gibi sizi olduğunuzdan biraz daha kilolu göstermesi. Bu tarz kabanları tercih ederken topuklu botlar ile kombinlemeyi ihmal etmeyin.

Oversize Kaşe Kabanlar

Kaşe kabanların şıklığı hiçbir kabanda yok. Bunu kabul ediyoruz, fakat oversize yani ekstra olarak büyük üretilmiş kaşe kabanları kombinlerken mutlaka topuklu ayakkabılar ile kombinlemeye özen göstermelisiniz. Topuklu botlar kot pantolon, kumaş pantolon veya etek ile bu tarz kaşe kabanları kombinleyerek çok şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Kaşe kabanların tamamlayıcısı olarak el bileklerinize, hatta ayak bileklerinize kadar uzanan büyük şalları kullanabilirsiniz. Kaşe kabanlar aksesuarları da çok güzel kaldırır. Örneğin her zaman kullanmaktan çekindiğiniz fötr şapkanızı kaşe kabanınız ile kullandığınızda hiç de sırtımadığını farkedeceksiniz. Siz de birbirinden farklı mont ve kabanları önerilerimiz dahilinde çok daha şık bir şekilde kombinleyebilir, ortaya daha profesyonel bir kombin çıkartabilirsiniz.