En Şık Pileli Etek Kombinleri

Son zamanlarda sıklıkla gördüğümüz pileli etek kombinlerinin en güzel ve en tarz olanlarını sizler için derledik. Eğer siz de alışverişe çıktığınızda kendinize birkaç tane pileli etek almak ve şık kombinler ortaya çıkartmak istiyorsanız yazımızdan faydalanabilirsiniz. İşte yaz, kış demeden uygulayabileceğiniz birbirinden şık pileli etek kombinleri, keyifli okumalar..

Pileli etekler genellikle midi boy olarak satılıyor. Hem parlak kumaşlar da, hem farklı desenlerde, hem de sade ve minimal detaylara sahip pileli etekleri bulmak mümkün. Pileli eteklerin en güzel yanı fazlalıklarımızı güzelce gizliyor olması ve birçok parça ile uyum içerisinde olması.

Kışın Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Kış mevsiminde pileli eteklerinizi kombinlemek için kısa bootieler veya uzun çizmelerden faydalanabilirsiniz. Her iki taraf için de uygun olan şey pileli eteğinizin üzerine giyeceğiniz kazağınızın modeli olacaktır. Örneğin gümüş renginde veya rose gold yani pembe altın denilen renkteki parlak kumaşa sahip pileli etekleri üzerine giyeceğiniz düz, siyah veya beyaz balıkçı yaka kazaklar ile kombinleyerek ortaya farklı bir tarz çıkartabilirsiniz. Siyah veya beyaz kazağın altına giyeceğiniz yarım bootie veya uzun çizme yardımıyla kış aylarına entegre etmiş olacaksınız.

Yazın Yapabileceğiniz Pileli Etek Kombinleri

Efil efil rüzgarın eşliğinde rengarenk çiçekli desenlere sahip bir pileli etek tam da bahar aylarına uygun. Peki bahar aylarında pileli etekleri nasıl kombinleyebilirsiniz? İlk öneri olarak sandaletleri kullanmanız gerekiyor. Sandaletler ve pileli etekler birbirine harika şekilde uyum sağlıyor. Özellikle son dönemlerin modası olan kahverengi, haki rengi veya gümüş rengi tonlarındaki sandaletiniz ile pileli eteğiniz harika şekilde uyum sağlayacaktır. Diğer bir seçenek ise hanım hanımcık bir görünüm için babetleriniz ile pileli eteğinizi kombinlemeniz olacaktır. Dikkat etmeniz gereken şey pileli eteğin tam anlamıyla belinizin oyuntusuna yani belinizin çukurna oturması ve bel oyuntunuzu belli etmesidir. Üzerine mutlaka düz beyaz veya siyah basic bir tişört giyin. Bu tarz tişörtler yazısız, baskısız, desensiz olduğu için pileli eteğinizin hareketliliğini kaldıracak ve ekstra ön plana çıkartacaktır. Sizde dolabınızda farklı desenlere sahip veya farklı kumaşlara sahip pileli etekleri bulundurarak yaz, kış demeden farklı kombinler elde edebilirsiniz.