En Şık Postacı Çantası Modelleri

Maskülen bir tarza sahipseniz veya daha çok minimal giyinmeyi seviyorsanız dolabınızda mutlaka postacı çantalarına yer vermelisiniz. Postacı çantaları hem gece hem gündüz kullanımına uygun, hem de her tarza hitap eder. Yaş grubu farketmeksizin postacı çantalarını birbirinden farklı kombinler ile tamamlayabilirsiniz. Yazımızda en şık postacı çantası kombinlerinden ve en şık postacı çantası trendinden bahsedeceğiz, keyifli okumalar.

Elbiseler İle Postacı Çantalarının Kullanımı

Çiçekli, baskılı veya minimal detaylara sahip bir elbise giymek istiyorsunuz. Elbisenize, kemerinize hatta ayakkabınıza bile karar verdiniz. Fakat çanta seçimi konusunda kararsız kalıyorsunuz. O halde elinizin gitmesi gereken ilk tercihlerden biri postacı çantalarıdır. Yandan kulplu olacak şekilde veya çapraz takabileceğiniz kulpunu boyunuza göre ayarlayabileceğiniz bu çantalar minimal detayları ile tarzınızı bütünleyecektir. Çiçek desenlerine uygun olarak minimal bir tarza sahip olan Postacı çantaları aynı zamanda retro hafif vintage bir görünüme sahiptir. Bu tarz çantaların haki yeşili, kahverengi ve siyah olanları joker parçalardandır. Hemen hemen her kombin ile kullanabilirsiniz. Çiçek detaylı elbisenizi boğmadan ve babetlerinizle, topuklu ayakkabılarınızla aynı anda uyum sağlayabilecek bu joker parçayı dolabınıza mutlaka eklemelisiniz.

Toka Detaylı Postacı Çantaları

Minimal dümdüz kombinleri adeta bir aksesuar kullanmışcasına renklendirecek güce sahip toka detaylı postacı çantaları 2019 yılının olmazsa olmaz trendlerinden. Bu tarz çantalar özellikle siyah kumaş pantolon, siyah bluzlar, siyah beyaz kombinlerin sıkıcı havasını ortadan kaldırarak toka detayı ile aksesuar etkisi yaratıyor. Toka detayında doğal taşlar kullanılan, hafif pullar taşlar işlemeler kullanılan postacı çantaları özellikle clutch veya minik çanta şeklinde kullanıldığında geceye de uyarlanabilir.

 

Klasik Kombinler İle Kullanılacak Postacı Çantası Modelleri

Loafer ayakkabılar, Oxford ayakkabılar veya daha maskülen bir tarza sahip kombinler için tercih edebileceğiniz postacı çantaları siyah deri detaylı minimal desenlerle bezenmiş çantalardandır. Bu tarz çantaları daha feminen, daha dişi ve daha renkli hale getirmek istiyorsanız sıkıcı olan postacı çantanızın bir ucuna renkli çiçek veya geometrik desen detaylı bir fular bağlayabilirsiniz. Bu fular sayesinde çantanız çok daha tarz görünecek aynı zamanda kombininize farklı bir renk katmış olacaksınız. Her yaş grubuna hitap eden postacı çantaları 2019 yılında mutlaka dolabınızda bulunması gereken temel parçalardan.