En Şirin Anne Kız Kombinleri

Anneler ve kızları arasındaki o tatlı ilişki artık kombinlere de yansıyor! Ortaya birbirinden renkli, neşeli ve şirin kareler çıkıyor! İşte sizinde kızınız ile birlikte deneyebileceğiniz en şirin anne kız kombin önerileri;

Tayt Kombinleri

Eğer kızınız ile aynı parçaları bulmakta zorlanıyorsanız O halde ilk tercih etmeniz gereken kombin önerisi taytlardan yana olmalıdır. Çünkü hemen hemen her renk tayt hem çocuklar için hem de yetişkinler için satılıyor. Bu şekilde ister pembe, ister mavi, isterseniz rengarenk bir taytı ortak olarak kullanabilirsiniz! Üzerinize düz beyaz bir tunik veya renkli bir sweatshirt giyerek kızınız ile olan kombinizi tamamlayabilirsiniz.

Renkli Taçlar

Eğer kıyafet kombinlemekte zorlanıyorsanız kızınız ile ortak olarak kullanabileceğiniz bir başka seçenek ise aksesuarlar! Bunun içine renkli taçlar da dahil! Renkli taçlar hem sizi olduğunuzdan daha genç, fresh ve taze gösterecektir hem de kızınız ile olan uyumunuz göz dolduracaktır. Eğer aynı tonlarda veya aynı konsepte sahip renk ile 2 taç bulamıyorsanız O halde kendiniz yapmayı deneyebilirsiniz. İhtiyacınız olan şey düz siyah bir taç ve yapay çiçekler! Silikon tabancası ile siyah bir tel tacın üzerine yapay çiçekleri yapıştırın. İşte kızınız ile ortak kullanabileceğiniz rengarenk, çiçekli, baharı hatırlatan taç hazır!

Örgü Yelekler

Kim ne derse desin el emeğinin ve örgünün modası asla geçmiyor.. Siz de kızınız ile şık ve hiç kimsede olmayan bir kombin yapmak istiyorsanız O halde kendiniz örebilirsiniz! Sevdiğiniz ipleri bir arada kullanarak kombinlemeyi deneyin. İsterseniz yelek, isterseniz kazak, isterseniz şık bir tunik örebilirsiniz. Kızınız ile birlikte kullanacağınız bu kombin sadece size özel olacağından ikiniz için oldukça önemli ve özel bir ayrıntı olacaktır!