En Zarif Saç Aksesuarları

Saç aksesuarları çoğu kadın için olmazsa olmazlardan! hem günlük hayatta hem de özel günlere hazırlanırken saçlarınızı ekstra olarak özenli göstermek istiyorsanız ve saçlarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız siz de bu zarif aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. işte 2018 yılının en zarif saç aksesuarları;

Retro Saç Tarakları

Geçmişten günümüze modası geçmeksizin kullanılan saç tarakları 2018 yılında da çok popüler! Özellikle uzun, doğal dalgalı saçlara tek tarafında takılarak uygulanan saç tarakları sizi olduğunuzdan daha retro bir görüntüye ulaştıracaktır! Hem gece hem de özel günlere giderken kullanabileceğiniz saç taraklarından swaroski taşlı ince detaylı ve gümüş işlemeli olanlarını tercih edebilirsiniz.. Saçlarınızı tek tarafa alarak hafif bir dalga verdikten sonra diğer tarafına saç tarağını takabilirsiniz. Böylece daha Vintage ve retro bir görünüme sahip olabilirsiniz.

İncili Tel Tokalar

2018 yılının en popüler taşlarından biri de şüphesiz inci oldu! İnci detaylı bluzlar, inci detaylı pantolonlar da bu akımın en güzel örneklerinden! Peki inciyi saçlarınızda taşımayı hiç düşündünüz mü? Bunun için yapmanız gereken inci boncuklar ve tel tokaları birleştirmek!

İnci boncukları tel tokaları geçirerek inci detaylı tokalara sahip olabilirsiniz. Özellikle yapacağınız salaş topuzların arasına inci detaylı tel tokalarını takarak çok daha zarif, özenilmiş ve şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz Sıradan bir topuzu geceye uyarlamak ve daha şık hale getirmenin yolu da inci detaylı saç tokalarından geçiyor!

Renkli Bandanalar

60’ların hippie modası geri dönüyor! Renkli bandanalar 2018 yılının en revaçta olan aksesuarlarından! Bem boyuna hem bileğe bağlanan renkli bandanalar şimdi de saçları süslüyor! Saçlarınızı örerken arasına takacağınız renkli bandana ile farklı bir model ortaya çıkartabilirsiniz! Veya saçlarınızı normal bir şekilde örerek kahkülünüzün üzerine renkli bandanaları takabilirsiniz! Saçlarınızı dalgalı ve açık bir şekilde kullanıyorsanız saçlarınızın yüzünüze düşmesini engellemek için de renkli bandanalardan faydalanabilirsiniz.