Erkeği Daha Stil Gösterecek Öneriler

Kim demiş erkekler şıklıkta birbiriyle yarışamaz diye! Günümüzde erkekler de stillerine çok önem veriyor ve modayı yakından takip ediyorlar! Fakat bazen bazı parçaları birbiri ile yakıştıramıyor, farklı bir kombinler yapamıyor olabilirsiniz. O halde yazımıza göz atın! işte sizi hem stil, hem farklı, hem de tarz gösterecek ince detaylar ve kombin önerileri! Keyifli okumalar..

Aksesuar Tercihleri

Aksesuar kullanmayı seven bir erkekseniz işiniz çok kolay! Çünkü birbirinden farklı aksesuarlar ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Özellikle deri bileklikler, farklı yüzükler, kolyeler ve saat tercihleri ile en sade kombinizi bile daha kişisel hale getirip renklendirebilirsiniz. Aksesuar tercihleri bir erkek için olmazsa olmazlardandır. Özellikle tarzınıza uygun bir saat ile hem günlük hem de gece kullanımına uygun farklı aksesuarlarla siz de sıradan kombinlerinizi çok daha şık ve özenli hale getirebilirsiniz.

Kemer ve Ayakkabı Uyumu

Her erkeğin dolabında mutlaka kahverengi deri bir kemer, siyah spor bir kemer bulunmalı. Bunları hem kanvas pantolonlarınız, hem kot pantolonlarınız, hem de daha şık takım elbiseleriniz ile kullanabilirsiniz. Özellikle kahverengi deri kemerler aynı tarzda kahverengi deri spor şık ayakkabılar ile harika uyum sağlar. Bu ayakkabıları kanvas pantolonların altına kullanarak kombininizi daha da günlük hale getirmek için üzerine polo yaka bir tişört tercih edebilirsiniz. Kemeriniz ve ayakkabınız arasındaki uyum sizi daha stil, daha özenilmiş ve daha tarz gösterecektir.

Ceketler

Ceketleri sadece takım elbiselerinizle kullanıyorsanız yazık ediyorsunuz. Günlük hayatta da ceketler sizi oldukça şık ve özenli gösterecek mucizevi parçalardır. Omuzlarınızı daha geniş gösterecek, varsa kilolarınızı gizleyecek ve sizi daha özenilmiş gösterecek olan ceketleri daha günlük hale getirmek için keten kumaşlardan yapılmış ceketleri tercih edebilirsiniz.