Erkek Modasında Kış Mevsiminin Vazgeçilmez Parçaları

Erkek modasının nabzını tutuyoruz! Sizde bu kış mevsiminde şıklığınızdan ödün vermeden aynı zamanda soğuk havadan korunmak istiyorsanız ,farklı stilleri bir araya getirerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz! 2018 kış kasımında erkek modasının vazgeçilmez ürünleri neler, gelin birlikte inceleyelim!

Erkeklerin en Joker ve kurtarıcı parçalarından biri şüphesiz dedektif montu denilen ayak bileklerine veya dize kadar olan uzun kabanlar! Bu tarz kabanları kış mevsiminde dolabınızda en az 2 renk olmak üzere bulundurmanızda fayda var. Çünkü her mekana, her tarza uyum sağlayan bu trend parçalar aynı zamanda sizi soğuktan da koruyacaktır. Bir adet krem rengi veya deve rengi, bir adet siyah klasik bir palto bu kış mutlaka dolabınızda bulunması gerekenlerden..

İçi yünlü, kısa biten bomber ceket tarzı kabanlar da bu kış oldukça moda! Özellikle içerisine boğazlı kazak, bisiklet yakalı veya v yakalı klasik bir kazak giyilerek kombinlendiğinde kendisini daha da gösteren bomber ceket tarzı içi yünlü kabanlar hem şık hem de sizi soğuktan koruyacak bir tercih olacaktır. Ayrıca bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösteren bu kabanların başka bir avantajı da kemer detayını ortaya çıkartmasıdır. Eğer uzun kabanları kendi vüdunuza yakıştırmıyorsanız ve biraz daha uzun görünmek istiyorsanız belde biten içi yünlü bu kabanları tercih edebilirsiniz.

Her erkeğin dolabında üzerine tam olarak oturan bir takım elbisesi mutlaka olmalıdır. Özellikle bu takım elbisenin rengi daha koyu tonlarda siyah veya lacivert olarak tercih edilirse her mekana uygun hale getirebilirsiniz. Bu tarz takım elbiselerin içine boğazlı kazaklar giymek veya kemer kullanmamak oldukça trend. Sizde takımınızı günlük hayata uyarlamak veya daha spor hale getirmek istiyorsanız takım elbisenin içerisine gömlek yerine boğazlı kazak giymeyi deneyebilirsiniz.

Bu kış özellikle kadife kumaşta büyük bir yükseliş görünüyor! Kadınların aksine erkeklerin çok daha fazla tercih edeceği kadife modasını yakından takip etmek için kendinize kadife bir ceket edinebilirsiniz. Bu kadife ceketleri özellikle kot pantolonların üzerine veya kanvas pantolonlarının üzerine kullanarak kış mevsimine veya mevsim geçişine uyum sağlayabilir her mekanda rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.