Erkekler İçin 3 Minimalist Kombin Önerisi

Erkek modası deyince son yıllarda oldukça iddialı ve farklı parçaları bir arada kullanan zevkli modeller görüyoruz. Sadece podyumlarda değil bu minimalist görünümü günlük hayatta da kullanmak için erkeklere rehber olacak özel bir yazı hazırladık! Unutmayın kalitenin hesaplı adresi patırtı.com da birbirinden trend erkek kıyafetlerine ulaşabilirsiniz! İşte erkekler için 3 minimalist kombin önerisi;

1-  Kot Pantolon – Basic Tişört- Kot Gömlek

Kot pantolonların modası asla geçmeyecek bu bir gerçek. Beyaz tişört de kot pantolon ile uyum sağlayan bir diğer zamansız, modası geçmeyecek parça. Son yıllarda mesaj temalı tişörtler çok revaçta! Özellikle çeşitli söz sanatları ile modernize edilmiş düz beyaz tişörtler tarzınıza farklı bir hava katacaktır. Kot pantolon ve tişörtün üzerine alacağınız kot gömlek veya kot ceket de minimal tarzınızın tamamlayıcısı olacak. Peki bu sıradan kombini nasıl daha özgün hale getirebilirsiniz? Çok basit; ayakkabılarınızı tercih ederken düz siyah veya beyaz bir spor ayakkabı yerine renkli bir tercih yapabilirsiniz. Çünkü zaten hali hazırda minimal olan kombinizi ön plana çıkartmak için bir renge ihtiyaç duyacaksınız. Bunu neden renkli ayakkabılarınız ile sağlamayasınız ki?

2- Beyaz Tişört – Takım Elbise Uyumu

Son yıllarda erkek modasında en göze çarpan trendlerden biri de takım elbiselerin günlük hayata uyarlanışı. Bildiğiniz gibi takım elbiseler genellikle özel günlerde, düğünlerde veya mezuniyet gibi daha özel gecelerde tercih ediliyor. Fakat artık takım elbiseleri günlük hayata uyarlamak da mümkün. Özellikle takım elbiselerin içine giyilen düz beyaz, bbasic, minimal tişörtler takım elbiseleri günlük hayata uyarlıyor. Hatta takım elbiselerin tamamlayıcısı olarak beyaz hafif topuklu spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Unutmayın stilinizin tamamlayıcısı olan şey ruhunuz, onu özgür bırakın!

3- Siyahtan Vazgeçemeyenler

Bazı erkekler vardır ki dolapları sadece siyah parçalardan oluşur.. Elbette onları yadırgamıyoruz, siyah belki de en risksiz ama bir o kadar da havalı görülen renklerin başında geliyor. Sizde siyah kombinlerden vazgeçemiyorsanız o halde kombinize renk katmak için çeşitli aksesuarlardan faydalanın. Örneğin siyah bir tişört, siyah bir kot pantolon ve siyah bir ayakkabı giyiyorsanız bileğinize takacağınız renkli bileklikler veya renkli çerçeveli bir gözlük ile stilinizde bir farklılık katabilirsiniz.