Erkekler İçin 4 Kombin Önerisi

Modaya yön veren ünlü erkek mankenler, oyuncular ve sanatçılardan esinlenerek oluşturduğumuz bu yazın hit parçaları ve kombinlerinizde kullanabileceği özel parçaları içeren harika bir yazı sizi bekliyor. Erkekler için birbirinden farklı kombin önerileri yazımızda! Keyifli okumalar..

Beyaz Pantolon

Çekinerek giyilen beyaz pantolon aslında birçok ünlü aktristin, sanatçının ve modellerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle ceketler ve klasik ayakkabılar ile kombinlenen beyaz kotlar yaz aylarına oldukça yakışıyor! Beyaz kot pantolonları kombinlemenin en iyi yollarından biri de şüphesiz bolca aksesuar kullanmak. Saat, küpe, kolye ve bileklik tercihlerinizi doğru olarak tamamladığınızda oldukça tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Beyaza en yakışan renklerden biri de lacivert ve taba rengidir, mutlaka denemelisiniz!

Ceket Önerileri

Günümüzde artık her kombinin üzerine uyacak, yakışacak bir ceket tarzı bulunuyo.r Öyle ki çoğu spor kombin ile, hatta kot pantolonlar ile bile ceketler kullanıyor. Önemli olan doğru ceket kumaşını tercih etmek. Örneğin daha spor ve günlük kullanıma uygun bir ceket arıyorsanız kanvas, keten kumaşları tercih edebilirsiniz. Daha şık bir görünüm için ise kumaş pantolonların takımı olan, özel günlerde kullanabileceğiniz ceketleri tercih edebilirsiniz. Bir erkeğin dolabında bulunması gereken ilk parçalardan biri de şüphesiz ceketlerdir!

Oduncu Gömlekleri

Erkeklerde en beğenilen kombinlerden biri de şüphesiz oduncu gömlekleri ile yapılmış kombinler! Hatta kadınlar bu kombinleri o kadar çok beğeniyor ki erkeklerin oduncu gömleklerini de düşünmeden kendilerine uyarıyorlar, hatta elbise olarak kullanıyorlar! Siz de dolabınızda mutlaka birkaç farklı renge ve desene sahip oduncu gömleği bulundurmayı ihmal etmeyin!

Keten Ayakkabılar

İstediğiniz renge sahip keten ayakkabılar dolabınızda joker parçalardan biri olacaktır! Özellikle biraz daha dar paçalara sahip pantolonlarda, kumaş pantolonlar da ve kot pantolonlar da kullanabileceğiniz keten ayakkabı sizi kurtaracak bir ayakkabı türüdür. Ayrıca bahar aylarına da da çok yakışacaktır!