Moda sürekli biz kadınların etrafında dönüyor gibi görünse de stil ve tarz sahibi erkekler de oldukça fazla. Günümüzde erkeklerin de hem aksesuar hem de giyim açısından seçenekleri arttı ve en az biz kadınlar kadar geniş bir dolaba sahipler. Hadi gelin bugün birlikte erkekler için sokak modasının nabzını tutalım..

Şıklığından ödün vermeyen ve takım elbiseleri günlük hayata uyarlayan erkekler rahat ve cool görünümleri ile oldukça tarz duruyorlar. Bu görünümü nasıl mu uygularsınız? Biraz daha spor kesme sahip ceketinizin içine düz beyaz, basic bir tişört giyerek altına ister kanvas pantolon, isterseniz kot pantolonun giyebilirsiniz. Kot pantolon giyiyorsanız paçalarını biraz kıvırıp renkli ve iddialı bir çorap giyerek, altına yine klasik ayakkabılarınızı giyip sokak stili görünümünü tamamlayabilirsiniz. Bu görünümü olmazsa olması ise şık bir saat. İşte hem şık, hem spor, hem cool tarzınız hazır!

Pantolon askıları son yılların vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline geldi. Pantolon askılarını isterseniz tişörtlerin üzerine, isterseniz gömleklerin üzerine kullanabilirsiniz. Veya pantolononuzdan aşağı sarkıtarak daha marjinal bir görünüm yakalayabilirsiniz.Bunun için kanvas pantolon tercih etmenizi öneriyoruz. Altına hem spor hem klasik ikisinin arasında bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Üstünüze düz beyaz, biraz yıpranmış bir tişört seçerseniz ve bolca aksesuar kullanırsanız göz dolduran tarz kombiniz hazır!

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri de şüphesiz deri ceketler . Deri ceketin getirdiği asi ve cool havanın tamamlayıcısı iddialı güneş gözlükleri ve aksesuarlar.. Siz de bu tarzı yakalamak için taşlanmış siyah bir kotun altına şık ayakkabılarınızı giyerek ceketinizi üzerinize alın ve tarzınıza uyum sağlayacak iddialı güneş gözlüğünüz ile birlikte asi ve cool tarzınız hazır!