Erkenci Kuş – Demet Özdemir Kombinleri

Son dönemlerin en sevilen aşk dizilerinden biri de Erkenci Kuş dizisi. Başrollerini Demet Özdemir‘in ve Can Yaman’ın üstlendiği Erkenci Kuş dizisi kombinleri ile de sık sık adından söz ettiriyor. Demet Özdemir’in duru güzelliği ile son dönemlerin en popüler parçalarını birleştirmesi göz dolduruyor. Dilerseniz Erkenci Kuş dizisinde kullanılan en sevilen kombinlere birlikte göz atalım.

Erkenci Kuş Sanem Karekterinin Spor Şıklığı

Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterini oynayan Demet Özdemir’in tercih ettiği spor şıklık son dönemin en çok tercih edilen popüler trendlerinden biri. Erkenci Kuş dizisindeki Sanem karakteri hem spor hem de şık giyimi bir arada kombinliyor. Özellikle siyah mini selopetler, tulumlar ve üzerine giydiği renkli gömlekler, kot ceketler ile ortaya karışık ve kendine has bir tarz çıkartıyor. Tercih ettiği takılar ise genelde altın rengi, zincir detaylı zarif takılar. Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterini canlandıran Demet Özdemir’in taktığı çantalar da bir o kadar ilginç oluyor. Genellikle siyah düz renkli kombinlerini canlandırmak için neon renkli veya daha canlı renklere sahip çantalar takan karakter aynı zamanda kullandığı ayakkabılar ile de adından söz ettiriyor. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak adına rengarenk spor ayakkabıları ince tulumlarla ve selopetler ile kombinleyen güzel oyuncu bacaklarının güzelliğini ortaya çıkartmak adına tercihlerini mini boy elbiselerden yana kullanıyor.

Bağmalı Gömlek Kombinleri

Demet Özdemir’in kombinlediği bir başka göz dolduran kombin ise kot şort ve üzerine giydiği belden bağlamalı gömlek kombini. Bu kombin ile özellikle açık hava çekimlerini gerçekleştiriyor. Belden bağlamalı gömlek kombinini beline daha da etki çekmek ve vurguda bulunmak adına beyaz bir kemerle kombinleyen Demet Özdemir yine altına giydiği sneaker beyaz ayakkabılar ile rahatlığından ödün vermiyor. Sanem karakterinin en güçlü özelliklerinden biri de günlük doğal makyajı tercih etmesi. Her ortama uygun olan makyajın en gözde parçası şüphesiz ışıl ışıl teni ve biçimlendirilmiş kaşları. Pürüzsüz teni ve biçimlendirilmiş kaşları sayesinde her daim daha canlı gözüken Demet Özdemir şeftali renkli allıkları da sık sık tercih ediyor. Siz de günlük stilinize Demet Özdemir’in stilini uyarlayarak ortaya hem şık hem de spor bir kombin çıkartabilirsiniz.