Festivaller geldi çattı, birbirinden farklı,eğlenceli aktivitelere ve sevdiğin grubun konserlerine gitmek için can atıyorsun. Festival kızlarının göz alıcı güzelliklerinden geri kalmaman için sana birkaç küçük ipucu vermek istedik. Bu taktiklerle tüm gözler üzerinde olacak, bol bol eğlenmeyi sakın unutma!

Konforlu Şıklık

Eğlence ve konser alanlarında her zamankinden daha hareketli olmak, koşmak, zıplamak isteyebilirsin. Bunun için özellikle ayakkabı tercihini rahat ama seni güzel gösterecek seçimlerden yana kullanmalısın. Örneğin rose-gold tonlarda spor ayakkabılar, deri detaylı bağcıklı sandaletler ve hava geçiren yazlık kovboy çizmeleri seni hem cool gösterecek hem de hareketlerini asla kısıtlamayacak. Ayağını vuran bir ayakkabı ile gün sonunda eğlenmen pek te mümkün değil, bunu sakın unutma.

Denim on Denim

”Kot üzerine kot” bu yılın en gözde kombinlerinden. Festivallere en yakışan kombinler hep kot parçalardan oluşuyor. Sen de bu yaz bol bol kot şort, kot gömlek, kot çantalar edinebilirsin. Yüksek bel kot şortlar ile gösterişli büyük kemerler kullanabilirsin. Gömleğinin veya tişörtünün ucunu kot şortuna sıkıştırarak kemerini gösterebilirsin. Böylece bel bölgen yüksekte kalacak ve bacak boyun daha uzun görünecek, bingo!

Armalar,Pullar, Taşlar

Herkesten farklı ve gösterişli kombinler yapmak istiyorsan kombinini özelleştirmelisin. Nasıl mı? Kot şortuna, çantana hatta şapkana birbirinden renkli armalar takabilirsin. Makyajın ve kombininde bol bol taşlı, parlak aksesuarlar kullanabilirsin. Unutma festival her zaman gösterişi ve kalabalık kombinleri kaldırır. Sen en iyisi yanına bol bol aksesuar al!