Hafta sonları rahatlığından ödün vermeden aynı zamanda şık kombinler yapabilirsiniz. Özellikle yoğun ve dinamik bir gün geçireceksiniz size kendinizi hem konforlu hissettirecek hem de şık gösterecek kombin önerileri yazımızda, keyifli okumalar.

Spor Şıklık

Günümüzde o kadar modern ve o kadar klasik spor ayakkabılar üretiliyor ki sadece spor yaparken giymek imkansız. Ünlü markaların takım elbiselerin altına dahi giyilebilecek kadar şık spor ayakkabılar ürettiği son günlerde kendinize bir iki çift spor ayakkabı almamızda fayda var. Özellikle dinamik ve aktif bir yaşamınız varsa bu spor ayakkabıları hemen hemen tüm kombinlerinizde kullanabilirsiniz. İster kot pantolonların altına isterseniz maskülen kumaş pantolonların altına spor ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Üzerine oldukça şık taşlı askılı dantelli bluzlar giyebilirsiniz. Kulağı biraz zıt tarzlar gibi gelse de iki tarzın birleşimi oldukça hoş oluyor. Ünlü mankenlerin günlük stillerine baktığımızda spor ayakkabıları sıklıkla uygun olarak giydiklerini görebilirsiniz.

Minimal Takılar

Sade spor ve gösterişsiz bir kombini bile takılar ile canlandırmak mümkün. Özellikle düz beyaz basic tişörtlerin üzerine takılan ışıltılı takılar kot pantolon ve spor ayakkabılar ile kombinlenirse oldukça şık oluyor. Kombinizi sadelikten kurtaracak ve daha şık hale getirecek bir diğer aksesuar ise fularlar. Çantanıza boynunuza veya saçınıza bağlayarak kullanabileceğiniz fularlar kombininizi bir anda daha şık hale dönüştürecek. Eğer düz renklere sahip parçaları birleştirdiyseniz daha canlı renklere sahip fularlar ile sıkıcılıktan  kurtulabilir daha eğlenceli kombinler yaratabilirsiniz.