Hangi Burç Nasıl Sevgili Olur?

Burçların kişisel özelliklerinden yola çıkarak nasıl bir ilişki yaşayacağınızı, hatta hayatınızdaki insan ile nasıl bir yaşam süreceğinizi de önceden tahmin etmek mümkün. Çünkü burçların belirgin özellikleri vardır. Kimi burçlar agresif, kimi burçlar daha duygusal kimi burçlar kararlı, istikrarlı veya dominant olabilir. İşte bazı burçların ilişkilerde sevgili olma şekilleri;

Balık Burcu

Balık burcu erkekleri ve kadınları romantiklikleri ve ilişkilerde tutkulu tarafları ile bilinirler. Hem erkek hem de kadın ilişkilerinde fedakarlık yapmaktan sevgilisine romantik sürprizler hazırlamaktan çekinmezler. Balık burcu biri ile sevgili olduğunuzda aşkın ve sevginin ne demek olduğunu anlayacak ve fedakarlığı görerek gerçek bir ilişkinin nasıl olduğunu anlayacaksınız. Fakat balık burcu erkeklerine bir nebze dikkat etmeniz gerekiyor. Balık burcu erkekleri aşka sevgiye ve romantizme fazlaca düşkün olduklarınından çok çabuk dışa dönük ilişkiler geliştirebilirler..

Aslan Burcu

Aslan burcu erkeği, kadını dominant kişilikleri ile bilinirler.. İlişkilerde yönetici olmayı her zaman yönetmeyi ve kontrolün elinde bulunmasını severler. Bu yüzden aslan burcu erkeğine ve aslan burcu kadınına eş olacak kişinin işleri biraz da alttan alması, ipleri Aslan burcuna bırakması faydalı olacaktır. Aksi halde karşılıklı çatışma yaşanır.

Koç Burcu

Mantıklı, planlı istikrarlı ve başarıya odaklı olan koç burcu kadınları ve erkekleri çalışkan, azimli fedakar ve mantıklı burçları tercih ederler.. İlişkilerinde daima mantık ön plandadır. Mantık çerçevesinde ilişkilerini sürdürürler. Kendilerine yanlış gelen bir noktada tartışmaktan çekinmezler. Bu yüzden Koç burcuna sahip biriyle sevgili olacaksınız şimdiden yoğun tartışma temposuna kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Çünkü en mantıklısını bulmak için koç burcu daima tartışmayı tercih edecektir.