Günümüzde kozmetik ürünler altın çağını yaşıyor. Ama bunlar bir yana rujlar o kadar ön planda ki çeşitlerine bakmaktan renklerine bakamıyoruz bile.. Kremsi yapıda olanlar ,parlak olanlar ,likit mat rujlar ve şimdide metalik rujlar! Bakalım senin rengin ve hayalindeki ruj yapısı hangisi?

Romantik doğal ve parlak

Bu kategoride hem gece hem de gündüz kullanılabilecek rujlar yer alıyor. Satin yani saten bitişli rujlar, gül kurusu uçuk pembe gibi renklerle birleşince oldukça şirin ve romantik oluyor. Bu rujların en güzel yanı dudağa hiç kurutmamaları. İster hafif ister yoğun uygulanabilmeleri ve dudak kalemine ihtiyaç duyulmadan sürülüyor olmaları da bir başka güzelliği. Eğer hızlı bir hayatın varsa ve fazla dikkat çekmektense doğal güzelliğini yansıtmayı seviyorsan bu rujlar tam senlik!

İddialı likit mat rujlar

Koyu griden siyaha, lacivertten bordoya, şarap renginden mora.. Artık bulamayacağımız renk yok ruj dünyasında. Bir de bu renkler yoğun pigmentli ve saatler boyu kalıcı olunca tadından yenmiyor. Şüphesiz bu rujları süren biri iddialı ve gösterişli bir kadındır. Eğer sen de dikkat çekmeyi ve tarzınla öne çıkmayı seviyorsan bu rujlar tam senlik! Uygulaması biraz zaman alıyor ve zahmetli ama en az 5-6 saat bozulmadan dudağında kalan rujlar için uğraşmaya da değer diye düşünüyoruz.

Metalik rujlar

Trendleri takip eden, daima yenilikçi kadınlar biraz da retro hava sevenler bu rujları resmen sizin için üretmişler! Metalik, holografik yansımalı rujlar son dönemin en trend kozmetik ürünlerinden! Bu rujlarında birçok farklı yansıması birçok farklı rengi bulunuyor. Eğer fazla iddialı olmak istemiyorsan bronz tonlarda metalik rujları tercih edebilirsin.