2018 yılında hasır parçaları hemen hemen her alanda görebiliyoruz. Her kombinle kullanabileceğiniz, özellikle yaz aylarına çok yakışan bu hit parçalar keten kumaşlar ile birleştiğinde ortaya Marine ve yazlık bir görünüm çıkıyor! İşte bu yıl sık sık rastlayacağınız hasır aksesuarlar ve kombinleme önerileri keyifli okumalar;

Çantalar

60’lı yılların modası geri döndü! Örgü çantalar her yerde! Büyüklü küçüklü sepet tarzı el örgüsü veya daha profesyonel bir şekilde örülmüş bu çantaları bu yaz her yerde göreceğiz! Bu hit çantaları diğer çantalardan ayırmak ve daha özelleştirmek için saten fularlardan faydalanabilirsiniz. Bu çantanızı daha modern hale getirecek ve diğer çantalardan daha farklı kılacak orijinal bir fikir. Çantanın alt kısmına dikkat çekici renkler de saten fularınızı bağladıktan sonra işte hazırsınız!

Şapkalar

Hasır şapkalar özellikle plaj modasının olmazsa olmazlarından. Hem biraz retro hem de Pop up görünüme sahip bu şapkaları özelleştirmenin en güzel yollarından biri de şapkanıza çiçekler eklemektir. Şapkanıza ekleyeceğiniz çiçekler ile hem daha romantik bir görünüme kavuşursunuz hem de özelleştirdiğiniz bu  şapkalar ile daha elegant bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Terlikler

Ayağı biraz rahatsız etse de hasır terlikleri modası geçmiyor! Özellikle keten tulumlar, kot etekler, kot şortlar ve uzun elbiseler ile oldukça yakışan ve sofistike görünen bu terlikleri kombinlemenin en güzel yolu halhallar! Bileğiniz açıkta olduğundan dolayı ayak bileklerinizi daha zarif göstermek için rengarenk zincir detaylı halhallardan faydalanabilirsiniz.

Sepetler

2018 yılında hazır çantalardan farklı olarakörgü sepetlerinde günlük hayata uyarlandığını görebiliyoruz. Tıpkı piknik sepeti veya bir yumurta sepeti hasır sepetleri çanta haline dönüştürmek oldukça moda. Bunun için kullanmadığınız herhangi bir kemerinizi bu sepetler ile birleştirilerek kendi hasır sepet çantanızı yapabilirsiniz. Bu çantalar özellikle müzik festivallerinde oldukça rağbet görüyor ve tüm kombini farklılaştıyor. Sizde hasır sepet tarzı çantaları kullanmak istiyorsanız kombinizi normalde kullandığınızdan biraz daha sade bir şekilde kullanarak sepet çantanızı öne çıkartabilirsiniz. Tüm parçalar birbiriyle yarışmadığı sürece en farklı ve en iddialı parçaları bile günlük hayata uyarlayabilirsiniz. Önemli olan sade bir kombin yaparak hit parçayı belirlemeniz.