Hava Grubu Burçlarına Özel Oje Önerileri

Kişiliğimizin bir parçası olan burçlarımızın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri de burç gruplarıdır. Burç grupları genel olarak 4’e ayrılmaktadır. Ateş grubu burçlar, Toprak grubu burçlar, Hava grubu burçlar ve Su grubu burçlar.. Özellikle hava grubu burçlar birbirine çok yakın özellikler sergileyen İkizler, terazi ve kova burçlarından oluşmaktadır. Bu 3 burcun en önemli ortak özelliği arkadaş canlısı olmaları, enerjik ve dinamik olmaları ile birlikte aynı zamanda içsel çöküş yaşadıklarında duygusal ve boşluklara düşmelidir..

İkizler burcunun sürekli kendini yenilemesi, sürekli yeni arkadaşlıklar edilmeye çalışması ve aslında tekdüze bir hayat isterken birbirinden farklı hayatları aynı anda yaşamaya çalışması holografik desenli ojelerin uyumu ile özdeşleşir! İkizler burcu tırnaklarında tek bir renk kullanmakla yitirmeyecek 2 – 3 rengi bir arada kullanmayı tercih edecektir! Bunun için renk değiştiren, sıcak ve soğuk ortamlarda bambaşka renkleri bulunan ojelerden veya aynı anda birden fazla yansımayı elde edebileceğiniz holografik yapıdaki ojelerden faydalanabilirsiniz.

Terazi burçları kırılgan, naif yapılarının yanı sıra arkadaş canlısı tavırlarıyla dikkat çekmektedirler. Özellikle bir terazi burcu arkadaşınız var ise sırtımız yere gelmez demektir! Bu yüzden Terazi burçları arkadaşlarıyla birlikte aynı ojeleri kullanmaktan büyük keyif alacaklardır. Özellikle yeşil ve haki tonları tırnaklarına çok yakışacaktır. Terazi burçları hava bu grubu burçları olduğundan dolayı daha nötr toprak ve doğa tonlarını harika taşıyacaklardır. Yaprak yeşili, haki yeşili, canlı yeşil veya çimen yeşili tonlarını henüz denemediyseniz mutlaka tırnaklarınızda en yakın zamanda kullanmanızı öneriyoruz, eminiz elinize çok yakışacaktır!

Kova burçları ise saf ve masum oldukları kadar sürekli kırılan, duygusal, içe dönük burçlardır.. Bu yüzden bu saflığı yansıtacak en güzel oje rengi inci rengi, hafif parlak sedefli ojeler olacaktır .. Kovanın içinin güzelliğini yansıtan bu oje renkleri tırnaklarınızda zarif bir dokunuş katacak ve hemen hemen tüm kombinleriniz ile uyum sağlayacaktır. İnci rengi, hafif sedefli ojelerinizi daha fazla renklendirmek istiyorsanız yüzük parmağınıza başka bir oje uygulayarak manikürü tamamlayabilirsiniz.

Siz de bu oje renkleri ile hem farklı ojeler denemiş olacaksınız hem de burcunuzun grubuna uygun olarak kullandığınız ojeleriniz eminiz çok daha fazla hoşunuza gidecektir!