Hem Modaya Uygun Hem Rahat Kombin Önerileri

Günlük olarak modern, şık ve modaya uygun giyinmek istiyorsunuz fakat rahatlık önüne mi geçiyor? O halde size hem rahatlığı ve konforu, hem de şıklığı bir arada sunan kombin önerilerinden bahsedelim. Yazımızda günlük hayatta uygulayabileceğiniz hem son dönemin popüler ürünlerinden oluşan, hem de sizi gün boyu rahat ettirecek kombin önerilerinden bahsettik, blogumuzun Moda kategorisinde çok daha fazla moda yazısını bulabilirsiniz.

Ayrıca hesaplı modanın adresi Patırtı.com da aradığınız tüm popüler parçaları uygun fiyata online ve güvenle satın alabilirsiniz, ev konforunda alışverişin keyfini çıkartın! Keyifli okumalar..

”Kot Pantolonun da Rahatı mı Olurmuş Hiç” Demeyin;

Günlük olarak vazgeçemediğimiz parçalardan ilki şüphesiz kot pantolonlar. Fakat kot pantolonların ekstra olarak streçli, dar, üzerimize yapışan form da olanları hem sağlık açısından uygun değil, hem de rahat etmemizi engelliyor. Özellikle ekstra dar kot pantolonlar dolaşım, sindirim ve hatta kan dolaşımını etkileyerek sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Üstelik hiç de rahat değiller..

Artık bu pantolonların demode olduğunu da bildirelim. Artık mom jeans, boyfriend jeans veya kargo pantolon denilen çok daha bol salaş pantolonlar gözde. Bu pantolonların en güzel yanı hem modaya uygun olurken hem de oldukça rahat ve konforlu bir gün sunması. Sizde hem modaya uygun, hem de şıklığınızdan ödün vermeyeceğiz bir kombin yapmak istiyorsanız mutlaka üzerinize yapışan bol salaş bir kot pantolon edinmeyin ihmal etmeyin.

Hem Tarz Hem Hareket Özgürlüğünüzü Kısıtlamayan Pantolon Seçenekleri

Mom jeanlerin en büyük özelliği hafif retro havasında olmasıdır. Bildiğiniz gibi son dönemlerin en popüler kombin trendlerinden biri de eskiye dönüş. Yani ikinci el kıyafetler, vintage görünümlü parçalar çok popüler. Sizde 60’lı ve 70’li yıllara gönderme yapan mom jeans pantolonları kombinizde kullanarak hem şıklığı hem rahatlığı bir arada yaşayabilirsiniz. Bu pantolonların yüksek belli olanları hem bacak boyunuzu uzun gösterecek hem de kemer detayı ile çok daha şık bir görünüm kazanacaktır bu tarz pantolonlar ile crop yani yarım üstleri kullanabilirsiniz. Salaş kazaklar, desenli gömlekler, kemer detayı ve sneaker ayakkabılar ile günlük şıklığı elde etmeniz çok kolay.