Her Erkeğin Dolabında Mutlaka Olması Gereken Parçalar

Her erkeğin dolabında bulunması gereken olmazsa olmaz temel parçalar vardır. Bu parçalar dolabınızda bulunursa daha kolay kombin yaparsınız hem de dolabınızın başında saatlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Özellikle daha tarz görünmek istiyorsanız dolabınıza bu temel joker parçaları mutlaka eklemelisiniz. İşte her erkeğin dolabında bulunması gereken o Joker parçalar;

Gömlek Çeşitleri

Her erkeğin dolabında en az 3 tane farklı renklerde üzerine yakışan gömlek bulunmalıdır. Bu gömleklerden mutlaka bir tanesi beyaz, bir tanesi siyah, bir tanesi de tercihinize göre renkli veya desenli bir gömlek olmalıdır. Bu 3 gömlek çeşidi de olmazsa olmazlardan. Bu temel gömlekleri hem kanvas pantolonlar ile, hem kumaş pantolonlarla, hem takım elbiselerin içine rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. İhtiyaca ve arzuya göre daha fazla gömlek çeşidi de olabilir ama mutlaka bu üç temel renk dolabınızda bulunmalı.

Günlük Ceketler

Takım elbiselerden ziyade günlük olarak üzerinize alabileceğiniz spor şık ceketlerininiz bulunmalı. Özellikle dolabınızda bulunan renkleri uyumlu bir ceketiniz mutlaka olmalı. Örneğin sürekli krem rengi tonları giyiyorsanız krem rengi veya kahve tonlarında bir ceket, dolabınızda daha çok gri tonlar varsa füme veya siyah tonlarda günlük bir ceket, eğer daha renkli giyinmeyi seviyorsanız tüm renklere uyum sağlayan lacivert bir ceket mutlaka dolabınızda olmalı. Böylece sonbahar ve ilkbahar geçişlerinde üzerinize alabileceğiniz her yere uyum sağlayacak ceketiniz ile rahat bir kombin yapabilirsiniz.

Ayakkabı Tercihleri

Her erkeğin dolabında mutlaka beyaz bir spor ayakkabı, renkli bir keten ayakkabı ve şık bir takım elbise ayakkabısı bulunmalı. Özellikle beyaz spor ayakkabı eşofmanlarla günlük kombinlerinizde kullanabileceğiniz tarzda olmalı. Dilerseniz kot pantolonların altına da giyebilirsiniz. Keten ayakkabı ise daha çok yaz aylarında kanvas pantolonlar, kapriler, ve şortların altına tercih edebileceğiniz bir ayakkabı çeşididir. Şık ayakkabı ise elbette takım elbiselerinizle, kumaş pantolonlarınızla kolaylıkla kombinleyeceğiniz bir ayakkabı çeşidi olduğundan mutlaka dolabınızda bulunmalı!