İç Çamaşırı Seçme Rehberi

Her iç çamaşırını her kıyafet ile kullanamıyoruz. Özellikle bazı ekstrem kıyafetler var ki özel iç çamaşırı seçmeniz gerekebiliyor. Yazımızda A’dan Z’ye iç çamaşırı seçme rehberinden bahsettik, keyifli okumalar..

Straplez elbiseler ile kullanılacak sütyen tipi askısız olanlardır. Askısız sütyenlerin düşmemesi için mutlaka silikon destekleyiciler ile tutulmaları önemlidir. Silikon destekleyiciler teninizi tutunarak südyeninizin düşmesini engeller. Böylece askılardan kurtularak zarif omuzu açık tüm kıyafetlerinizi straplez elbiseleriniz ile giyebilirsiniz.

Spor yaparken ise tam tersi desteksiz sütyenlerden faydalanabilirsiniz. Spor yaparken daha özgür daha rahat ve hareketlerinin kısıtlanmaması için mutlaka desteksiz sütyenleri kullanmalısınız. Bu tarz sütyenler göğüslerinizi kavrar rahatsızlık hissi vermeden ter emilimine yardımcı olarak daha aktif bir spor deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

Bralet tarzı daha şık ve dışarıdan hafif göz dikebilen iç çamaşırlarını ise gömlekleriniz ile kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz gömleklerin içine giyeceğiniz renkli braletlerin dantellerini hafif bir şekilde gösterilerek daha şık ve elegant bir görünüm yakalayabilirsiniz. Takım elbiselerin içine ise yine bralet tarzı büstiyerleri tercih ederek üzerinize ceket alabilirsiniz. Böylece farklı bir görünüm yaratmış olursunuz.

Son olarak kumaş pantolon gibi içi gösteren pantolonlar için alt çamaşır seçimi ise dikişsiz külotlardan olmalıdır. Bu tarz çamaşırlar dışarıdan belli olmaz ve şıklığınızı gölgelemez. Ayrıca konforlu ve rahat bir gün gerçirmenize yardımcı olur. Dikişsiz çamaşırlar şıklığından ödün vermeyen kadınlar için birebir!